4 רעיונות למתנה עם יהלומי מעבדה

מתנה לאישה

תוֹכֶן הָעִניָנִים

בין אם אנחנו נמצאים בתקופת החגים, או בין לבין, אין שום ספק שמתנה לאשה שלנו היא מרגשת וחיובית בכל ימות השנה. אבל, כל פעם מחדש אנו נתקלים בבעיה חדשה ומכופלת והיא כמובן התקציב לצד הרעיון למתנה עצמה. בדיוק בגלל זה אנחנו כאן לספר לכם על הטרנד הבא בעולם התכשיטים והוא יהלום מעבדה וכל האופציות שבהן ניתן לשלב את האבן היוקרתית הזו.

לפני שנסביר מהם יהלומי מעבדה נזכיר שתכשיטים הם ללא ספק מתנה לאשה שפשוט אי אפשר לפספס איתה. לא חייב להיות מדובר על תכשיט ענק או צבעוני, אלא באחד שישקף את העובדה שהקדשנו לה את המחשבה והשקענו בה. חשוב שהתכשיט יתאים לאופייה הייחודי של האישה ולכן אנחנו נציג כמה אפשרויות לרכישה ושימוש ביהלומי מעבדה שיתאימו לכיס שלכם וגם לאשה עצמה.

 

מהם יהלומי מעבדה

היהלומים הקלאסיים שכולנו מכירים מיוצרים באדמה במשך מיליוני שנים ולכן נחשבים ליוקרתיים ביותר ובהתאם לכך מחירם. בשנים האחרונות תודות לקדמה טכנולוגית הומצאו תנאי מעבדה חדשים המאפשרים לזרז את קצב התהוות היהלום וכך בעצם החלו לייצר יהלומים אמיתיים לכל דבר ועניין, אבל בקצב מהיר ובמחיר הרבה יותר סביר. בסופו של יום ההבדלים בין שני סוגי היהלומים הוא מינורי וניכר בעיקר בהבדלי הגודל שניתן לייצר.

 

טבעות

אין ספק כי מתנה לאשה שלא יורדת מגדולתה היא טבעת. בין אם מדובר על טבעת אירוסין, או טבעת ליום נישואים, זו מתנה יקרה מפז ומיוחדת מאין כמוה. במיוחד אם מדובר על טבעת אירוסין, נהוג לרכוש דווקא יהלום מעבדה מוזל יותר וזאת מתוך הכרה שבקרוב יהיו הוצאות גדולות על החתונה עצמה. בכל מקרה זוהי מתנה לאשה שהיא אישית ויוקרתית ופשוט אי אפשר לפספס איתה.

 

תליונים

בהתאם לטעמה האישי של האישה, תוכלו להתאים תליונים המשובצים ביהלומי מעבדה שונים. במידה והיא אדם יותר פרטי וצנוע, אין ספק שתליון פשוט ומעגלי הוא שובה לב ואלגנטי ובכך יעזור להדגיש בה את התכונה הזו. לעומת זאת, אם היא אדם דומיננטי ונוכח תוכלו לבחור בתליון בגדלים משמעותיים יותר ואפילו בשילוב של צבעים שונים, במידה וניתן לייצר את אותו הצבע. שימו לב שצבע יעלה יותר כסף.

 

עגילים

לבסוף, נשלים את הסט שלנו עם עגילים מחמיאות, שגם אותן נוכל להתאים ביחס לאופייה של האישה. אבל בכל מקרה ומקרה אי אפשר לטעות עם זוג עגילים רומנטיים שהיא תענוד לדייט, אבל גם ליום עבודה רגיל.

 

לסיכום

אם אתם מחפשים מתנה מושלמת ויוקרתית לאשה, אי אפשר לטעות עם תכשיטים. אבל, אם מדובר במאורע מיוחד ויש לכם תקציב, תוכלו לבחור ביהלומי מעבדה שאינם שונים כמעט כלל מיהלומי אדמה ובכך תפנקו את האישה שלכם בתכשיט עשיר בערכו ונראותו.

מתנה לאישה