תכשיטים לגבר

תוֹכֶן הָעִניָנִים

עולם התכשיטים מאז ומעולם פנה גם לגברים, אך היום אנשים לפעמים שוכחים זאת. תכשיטים לגבר יכולים לשדרג כל הופעה ולאפשר לכם להפגין את הטעם הטוב שלכם. כאן תוכלו להכיר אילו סוגי תכשיטים לגבר קיימים בשוק ולבחור מתוכם את אלו הקולעים לטעם שלכם.

 

תכשיטים תמיד היו חלק מהאופנה הגברית

משחר ההיסטוריה ענדו גברים תכשיטים לגופם ובתקופות מסוימות אף יותר מנשים. ראשי שבטים, מלכים, אצילים ואנשי ודת עטו על עצמם תכשיטים מסוגים שונים, בכדי לשדר עוצמה, עושר, הוד ופאר. בשנים האחרונות ישנה נטיה של חנויות התכשיטים לפנות בעיקר לנשים, עד שישנם גברים שלא מכירים את היצע התכשיטים המיועדים במיוחד עבורם. הוספה של תכשיט ללבוש שלכם תגרום לכם להיראות אלגנטיים במיוחד ובעלי טעם איכותי.   

 

סוגי תכשיטים המומלצים לגברים

קולקציית התכשיטים הגברית בעולם התכשיטנות מגוונת מאוד. ישנם עיצובים אשר יתאימו לגברים האוהבים להתלבש בסגנון סולידי ומעודן וישנם עיצובים המתאימים לגברים שאוהבים דווקא להדגיש את התעוזה שלהם ולהתבלט בשטח. הנה כמה דוגמאות מוצלחות במיוחד לסוגי תכשיטים לגבר שיוכלו להתאים לכל אחד:

 

טבעות

לא רק גברים נשואים עונדים טבעות. טבעות לגברים קיימות במגוון צורות ועשויות ממגוון חומרים, וברוב המקרים יהיו בולטות יותר בסגנון עיצובן מאשר טבעות המיועדות לנשים. העיצוב הבולט של טבעות גברים נועד לשדר אומץ וגבריות ומותאם במיוחד למבנה הידיים של גברים.  מומלץ לענוד מספר טבעות על אותה היד לשדרוג המראה.

 

צמידים

צמידים המעוצבים במיוחד לגברים יכולים לשדר סגנונות אופנתיים שונים מאוד. צמיד עשוי כסף או זהב יהיה מתאים למראה קלאסי ויוקרתי, לעומת צמיד העשוי חרוזים או רצועות עור שיתאים יותר לרוח צעירה והרפתקנית. נסו לחשוב איזה לוק תעדיפו לסגל לעצמכם וכך תוכלו לרכוש את הצמיד שיתאים לכם. גם במקרה זה מומלץ לענוד על אותה היד כמה צמידים, אך חשוב להקפיד כי אלו יהיו עשויים מאותו החומר בכדי לשמור על אחידות המראה.

 

שרשראות

שרשרת לגברים תהיה בדרך כלל קצרה יחסית בכדי להדגיש את שרירי פלג הגוף העליון. גם במקרה זה תוכלו למצוא מגוון סגנונות של שרשראות, משרשראות יוקרתיות עשויות יהלומים כהים ועד שרשראות חרוזים קלילות יותר. שרשרת תשתלב באופן טוב במיוחד עם לבוש קיצי יחסית ועם חולצות מכופתרות. 

 

נסו לשלב כמה תכשיטים יחד

לאחר שתחליטו איזה מראה תרצו לסגל לעצמכם באמצעות תכשיטים לגבר, תוכלו לנסות ולרכוש כמה תכשיטים שישתלבו יחד. התייעצו עם המוכרים בחנות אליה תגיעו, בכדי לוודא שאתם יוצרים סט של תכשיטים שיהיו תואמים זה לזה בסגנון שלהם.

אלו מכם שמעולם לא ענדו תכשיטים יופתעו לגלות איזו הרגשה טובה תכשיטים יכולים ליצור בקרב זה העונד אותם, ועד כמה הם מגבירים את הביטחון העצמי. אין ספק שאחרי שתקבלו מספר מבטי הערכה מסביבתכם, תתחרטו שלא מיהרתם עוד קודם לרכוש תכשיטים גבריים.