תכשיטי יהלומים זולים

תוֹכֶן הָעִניָנִים

אם אתם מעוניינים לקנות מתנה מיוחדת ומושקעת לבן או בת זוגכם, לקרוב משפחה או לחבר קרוב, תכשיט משובץ ביהלום תמיד יגרום למקבל המתנה להתרגש. עם זאת, כדאי לא לרוץ ולקנות את התכשיט הראשון שתמצאו בחנות הקרובה אליכם. כאן תוכלו למצוא טיפים איך לקנות נכון תכשיטי יהלומים זולים ואיכותיים. 

 

הסיבות לבחור דווקא בתכשיט יהלום

יהלום היא קריסטל המשדר יוקרה, חן ועידון. אין אדם שלא מכיר יהלומים ומעריך אותם, ולכן סביר מאוד כי בחירה של תכשיט עם יהלום עבור אדם הקרוב לליבכם תרגש אותו מאוד ותדגיש לו כמה הוא חשוב לכם. תכשיטים עם יהלומים מתאימים כמובן לנשים אך גם לגברים, משובצים בשעון יד למשל. גם עבור נערות ונערים תכשיט עם שיבוץ יהלום יכול להתאים כמתנה ולהדגיש להם כי הם בוגרים וסומכים עליהם שיוכלו לשמור על מתנה יקרת ערך שכזו.

 

תכשיטי יהלומים זולים- יש דבר כזה

סביר כי רוב האנשים יגידו שלא יתכן שישנם תכשיטי יהלומים זולים. יהלומים נחשבים לנכס יוקרתי שנמכר בסכומי כסף גבוהים. בנוסף, המחירים של תכשיטים עם יהלומים המופיעים בפרסומות ובאתרי אינטרנט נראים לעתים קרובות גבוהים מאוד, אך זה לא חייב להיות כך. ישנה שונות מאוד גדולה במחירים של תכשיטי יהלומים, כך שהמחיר יכול להשתנות מאוד בין חנויות שונות ואף באותה חנות עצמה. ישנן כמה סיבות למגוון הרחב של מחירים הקיים בשוק תכשיטי היהלומים: 

 

גודל היהלום

יהלומים שונים נבדלים זה מזה בגודלם. הבדלים מאוד קטנים בגודל יכולים להשפיע באופן משמעותי על המחיר הסופי של התכשיט. המונח קראט שאנו שומעים פעמים רבות בנוגע ליהלומים מתייחס בסופו של דבר לגודלם.

 

כמות היהלומים בתכשיט

מספר היהלומים המשובצים על גבי התכשיט ישפיע כמובן על המחיר, כשכל תוספת של יהלום תוסיף סכום כסף משמעותי לקניית התכשיט. 

 

איכות היהלומים

איכות היהלומים משתנה בין יהלום אחד לאחר. מומחים העוסקים בהערכת השווי של יהלומים יידעו להעריך את ההבדל בין יהלומים שונים, מעבר לגודלם. למרות שתוכלו להיעזר במומחה בכדי לקנות את התכשיט שלכם, זכרו כי כל היהלומים שאינם מזויפים נחשבים יוקרתיים ולכן אולי תחליטו כי ההבדל באיכות בין יהלומים הוא זניח עבורכם.  

 

עצות למציאת תכשיטי יהלומים זולים

הטיפ החשוב ביותר הוא לערוך סקר שוק ולא להתפשר על החנות הראשונה אליה נכנסתם. חשוב מאוד לבצע השוואות מחירים בין כמה חנויות, גם ברשתות גדולות ומוכרות וגם בחנויות פרטיות קטנות. בכל חנות ישנו תמחור שונה לתכשיטים ויתכן שדווקא התכשיט שאתם מחפשים יהיה זול יותר בחנות אחת מאשר אחרת. הטיפ השני הוא לחפש את תקופות המבצעים בחנויות תכשיטים. לקראת החגים תוכלו למצוא מבצעים מיוחדים בחנויות התכשיטים שיאפשרו לכם למצוא תכשיטי יהלומים זולים, כאלו שמחוץ לעונת המבצעים היו עולים לכם הרבה יותר. 

לסיכום, חשוב שתתכננו את הקניה שלכם מראש, בכדי שתוכלו למצוא ברוגע את תכשיט היהלומים המתאים גם עבור יקירכם וגם עבור הכיס שלכם.