טבעת טיפאני

תוֹכֶן הָעִניָנִים

בחירת טבעת היא בחירה עם משמעות רגשית עמוקה. כאשר רוכשים טבעת חייבים לשים לב למספר פרמטרים שיהפכו את הרכישה למוצלחת. במידה ומדובר בטבעת יהלום, יש להקפיד שאיכות היהלום וגודלו יהיו תואמים למחיר. חשוב גם לשים לב לעיצוב הכללי של חישוק הזהב, ולאופן שיבוץ אבני החן. טבעת טיפאני היא בחירה מעולה מאחר והעיצוב שלה מוציא את המקסימום מחומרי הגלם. 

 

כאשר בוחרים טבעת חשוב לשים לב לרצון בת הזוג 

בחירה של טבעת יהלום, בין אם מדובר על טבעת טיפאני או טבעת אחרת, חייבת להיעשות באופן זהיר. טבעת יהלום לרוב משמשת להצעות אירוסין, או פשוט כמתנה יוקרתית במיוחד. אחד מהדברים שחשוב להקפיד עליהם כאשר רוכשים את טבעת היהלום, הוא שהיא תתאים לרצונות בת הזוג ולחוש הטעם האישי שלה.

כדי לעשות זאת, ולהימנע מרכישה של טבעת במחיר גבוהה שלא יהיה בה שימוש, מומלץ מאוד להתייעץ עם מכרים ובני משפחה, או פשוט לנהל שיח פתוח עם בת הזוג שיביא לבחירת הטבעת המושלמת. טבעת טיפאני היא לרוב בחירה בטוחה, מאחר והמראה המדהים שלה הוא ללא תחרות. 

 

מה מייחד טבעת טיפאני לעומת טבעות אחרות בשוק

טבעת טיפאני היא טבעת יהלום שבמראה ראשון נראית בעיצוב שגרתי לחלוטין. רק לאחר שמשקיעים מאמץ ובוחנים את הטבעת על כלל פרטיה, מצליחים לזהות את הייחוד שלה שהופך אותה לכה מושכת ומבוקשת. הדברים המייחדים טבעת טיפאני  הם הדברים הקטנים, והם כוללים בין השאר:

 

עיצוב נקי

עיצובה של טבעת טיפאני הוא עיצוב נקי ככל האפשר. בשונה מטבעות אחרות אשר מעצבים מעמיסים עליהן פרטים קטנים שהופכים את העיצוב לעמוס, טבעת טיפאני שומרת על עיצוב נקי וכמעט מינימליסטי. הבחירות העיצוביות המדויקות הופכות את העיצוב הנקי של טבעות אלו למושך במיוחד.

 

 

הוצאת המקסימום מהיהלום

הדבר החשוב ביותר בטבעת יהלום הוא אבן החן הקבועה בראשה. היהלום מושך את המבט מאחר והוא שובר את אור השמש, ומחזיר אותו בשלל גוונים צבעוניים. הליטוש נועד להגדיל את האפקט הזה. טבעת טיפאני לוקחת זאת צעד אחד קדימה, ומנצלת את היהלום למלוא האפקט האפשרי שלו. היהלום המוצב בטבעת ממוקם כאשר חלקו התחתון יחסית חשוף לאור, ולכן הוא מבריק כמו כוכב. 

 

 

אל תבחרו באופן אוטומטי 

כאשר רוכשים טבעת יהלום, אסור לבחור באופן אוטומטי. רבים נכנסים לחנויות תכשיטים, ובוחרים את המוצר הראשון המוצע להם. מדובר בטעות, בעולמם של טבעות היהלום הפרטים הקטנים הם הכול. איכות היהלום וגודלו, עיצובה הכללי של הטבעת, שמו של היצרן, ההתאמה מבחינת הגוונים למקבלת התכשיט, כל אלו צריכים להשפיע על תהליך הבחירה.

אם אין לכם את הניסיון והרצון להתחבט בבחירת טבעת יהלום מיוחדת, בחירה בטבעת טיפאני היא בחירה בטוחה יחסית. העיצוב של הטבעת הוא בטוב טעם, כך שהיא תחמיא לכל סגנון לבוש ומראה.