טבעות אירוסין בהתאמה אישית

תוֹכֶן הָעִניָנִים

טבעת אירוסין הכוללת יהלום משובץ היא סמל לאיחוד של זוג חדש בישראל, ולתחילת ההכנות לחתונה. חשוב מאוד לבחור טבעת שתציג את הקשר שלכם ותסמל אותו, וכדי לעשות זאת, עלייה להיות אישית. לכן, טבעות אירוסין בהתאמה אישית הן בחירה נהדרת ובעלת יתרונות רבים.

 

חשוב להשקיע בבחירת טבעות האירוסין שלכם 

אחד מהרגשים המשמחים ביותר בחיי כל זוג הוא רגע ההחלטה. עבור חלק מהזוגות, ההחלטה להיות יחד כל החיים היא משהו שנוחת עליהם כבר בתחילת הקשר, והם חשים זאת בעוצמה תוך שניה. זוגות אחרים, יעברו תהליך ארוך של היכרות אחד עם השני, ובסופו יקבלו את ההחלטה. הסמל של ההחלטה לחיות ביחד כל החיים ולקיים חתונה ואיחוד של שתי המשפחות, הוא טבעת האירוסין. טבעת האירוסין היא הסמל של האיחוד שלכם, ולכן עלייה להיות אישית ומרגשת במיוחד. טבעות אירוסין בהתאמה אישית הן הפתרון הטוב ביותר לכך. 

 

מהם העיצובים שניתן לשלב בטבעת אירוסין בהתאמה אישית?

העובדה שהחתונות בישראל נעשות לרוב על פי תבנית אחידה, מרתיעה זוגות רבים. הכול, החל מהמוזיקה, האוכל ועד הטקס עצמו נראה לעוס ומוכר. אסור לתת לזה לקרות בטבעת האירוסין שלכם. טבעת אירוסין בהתאמה אישית תמנע זאת, ותאפשר לכם למסור אמירה אישית לבן או בת הזוג, הישר מהלב. העיצובים השונים שניתן לשלב בטבעות אירוסין בהתאמה אישית הם:

שיבוץ היהלומים

  • השיטה האירופאית לשיבוץ יהלומים בטבעות אירוסין, היא לרוב בחירה ביהלום אחד גדול ובולט. הדרך הישראלית היא פעמים רבות שילוב של יהלומים קטנים המכסים את מתכת הטבעת. טבעות אירוסין בהתאמה אישית יוכלו לכלול שילוב של שני המנהגים הללו, על פי רצונכם. תוכלו למשל לשלב יהלום אחד מרכזי כאשר מסביבו יהלומים קטנים יותר, כדי לומר לבת הזוג שאמנם יש הרבה נשים אחרות בעולם, אך יש רק אחת כמוה.

 

 

צורת החישוק

  • הטבעת עצמה היא בעלת משמעות אדירה מבחינה עיצובית. תוכלו לבחור בעיצוב פשוט ורגיל של חישוק שלם, או לגוון ולבחור צורות אחרות ומיוחדות יותר. תוכלו למשל לבחור טבעת העשויה משני חוטי נחושת הכרוכים זה סביב זה, המסמלים את החיים שלכם שמתחילים לזרום יחדיו.

 

חומר הגלם

  • חומר הגלם ממנו עשויה הטבעת הוא לרוב זהב צהוב. טבעות אירוסין בהתאמה אישית מאפשרות בחירה של חומר גלם אחר, או שילוב בין חומרי גלם שונים. תוכלו לגוון עם זהב לבן שיעניק לטבעת מראה קלאסי ונקי יותר, או אפילו כסף. למעשה, תוכלו להביט בקטלוג ולבחור את המאפיינים הרצויים לכם מטבעות שונות, ולשלב אותן לטבעת מושלמת אחת. 

 

בחרו ביצרן בעל שם 

כאשר בוחרים טבעות אירוסין בהתאמה אישית, חשוב מאוד לבחור ביצרן אשר ידע לבנות את הטבעת שלכם בדיוק על פי הדרישה. אין דבר יותר מאכזב מאשר לגשת לאיסוף טבעת בהתאמה אישית, ולהתאכזב מכך שצורתה הסופית לא יצאה כפי שחלמתם. הטבעת היא השלב הראשון בדרך לחיים משותפים ארוכים ומאושרים, וחשוב מאוד שהיא תצא טוב כדי שתתחילו את המסע שלכם ברגל ימין. כן, בחרו תמיד ביצרן בעל שם, עם יכולת טכנית מספקת לייצור כל טבעת שתרצו, ממגוון של חומרי גלם.