בלינג בלינג – הכירי את צמידי היהלומים שישלימו לך את הלוק

צמידי יהלומים

תוֹכֶן הָעִניָנִים

סדרת מדריכים שעלתה לאחרונה לרשת, הציגה את השרשראות הבסיסיות שצריכות להימצא בתיבת התכשיטים של כל אישה. גולשות רבות קראו את אותה בעיון וביקשו לקבל מידע משלים בנושא, שיאפשר להן לבחור בצמידים תואמים. אנחנו לא נותרנו אדישים לביקוש והוצאנו את המדריך הנוכחי שיציג הפעם את צמידי היהלומים שישלימו כל לוק. הישארי כאן ותהיי בטוחה שתיראי במיטבך במינימום מאמץ.

 

צמידי טניס

אי אפשר להעלות מדריך שעוסק בצמידי יהלום, מבלי להציג את הצמיד הקלאסי שמאופיין בשורת יהלומים שמשובצים לאורך. בעבר היה נהוג לכנות אותו כ"צמיד נצחי", אבל מקרה שאירע לפני כמה שנים לשחקנית טניס מפורסמת, הוביל לשינוי. ניתן למצוא את הצמיד במגוון גרסאות, כאשר הגרסה הקלאסית מאופיינת באבני יהלום קטנות שמחוברות בזהב לבן, כסף או פלטינה.

צמידי טניס

 

רוצה להשיג צמיד טניס מושלם? יש לנו טיפ עבורך!

רכישה של צמיד טניס מצריכה בירור אודות טיב החומרים שממנו הוא עשוי. אם את רוצה לרכוש צמיד שעשוי מחומרים איכותיים, עלייך לבדוק תחילה את חוכמת ההמונים. נסביר שתצטרכי לקרוא חוות דעת שנכתבו בלשונית הביקורות של גוגל על ידי נשים שקנו בעבר את התכשיט הנפוץ. שכן, אלה יציגו בפנייך את החנויות שמציעות צמידי טניס איכותיים. אם תרצי לחסוך לעצמך בזמן, תוכלי פשוט לבצע רכישה באתר של טיארה תכשיטים. שכן, זהו אתר שנחשב למוכר ואיכותי.

 

הפרמטרים שצריך לבדוק טרם הקנייה

אין זה מספיק להתייצב בחנות שנחשבת לשם דבר. שכן, יש צורך בביצוע בירור מעמיק אודות טיב החומרים. נסביר בקצרה שתצטרכי לבדוק תחילה שמדובר בזהב אמיתי ולאחר מכן, לבקש מהמוכרים במקום תעודת GIA/CGL שתוכיח את המקוריות של היהלומים שמשובצים בצמיד.

לרכוש צמיד

 

אלה צמידי הטניס שאסור לך לפספס

יש דגמים מסוימים של צמידי טניס שכל אחת צריכה להכיר. בחרנו להציג 2 מהם, כדי שתוכלי לבצע בחירה מהירה וקלה:

  1. צמיד טניס שיבוץ צ'נל: תכירי את צמיד היהלום שיהפוך כל לוק פשוט ליוקרתי. היהלומים שבו משובצים ללא הפרדה, כך שהוא נראה כחוליה אחת אחידה. חשוב לציין שניתן להשיג אותו בחנויות המובחרות בזהב אדום, לבן או צהוב (14 או 18 קראט)
  2. צמיד "שוקולד": צמיד טניס בעל מראה מודרני, ניתן לרכוש אותו בזהב אדום, לבן או צהוב. דעי שתוכלי למצוא צמיד אחד שמשובצים בו יהלומים עגולים על כל שתי חוליות או צמיד עם חוליות רחבות שמורכב מיהלומים שמשובצים על גבי כל חוליה. שכן, קיימים 2 עיצובים שונים שיכולים להתאים לכל אחת

 

השורה התחתונה

עד כאן המדריך שריכז את המידע הרלוונטי אודות צמידי היהלום הנחשבים. כעת את מכירה במידע החיוני וברור לך שמדובר בצמיד מושלם שישדרג כל לוק בקלות, כך שנותר לך רק לבצע את הבחירה שתואמת לטעמך האישי.

צמיד יהלומים