צמיד טניס שוקולד

תוֹכֶן הָעִניָנִים

אם מתקרב אירוע מיוחד בו תרצו להעניק מתנה ייחודית, יוקרתית ומרהיבה לאהובת ליבכם, לקרובת משפחה אהובה או לחברה הטובה ביותר, כדאי שתשקלו לקנות לה תכשיט. צמיד טניס שוקולד הוא תכשיט מיוחד במינו, שלא יוכל להשאיר אף אחת אדישה.

 

תכשיטים הם מתנה נפלאה לכל אירוע

בניגוד למתנות אחרות כמו פרחים, שוקולד יוקרתי או בגדים, תכשיט הוא מתנה שנשמרת לאורך זמן וסביר שתישאר גם אופנתית במשך שנים. בנוסף, הענקת תכשיט כמתנה יכולה לסמל עבור כלת השמחה עד כמה היא אהובה וזוהרת בעיני סביבתה, ממש כמו התכשיט הקורן שקיבלה. לא פשוט להחליט איזה סוג של תכשיט לקנות כמתנה והדבר תלוי גם בגילה של כלת השמחה וגם בסוג האירוע שלכבודו נקנה התכשיט.

היתרון שבבחירה בצמיד הוא רוח הנעורים שהוא משרה על כל מי שעונדת אותו והיותו מתאים לסוגי לבוש שונים ולכל שעות היום. צמיד טניס שוקולד הוא צמיד בעל מראה יוקרתי במיוחד, שנחשב מומלץ בהחלט עבור נערות, נשים צעירות ונשים מבוגרות כאחת. 

 

איך ניתן לזהות צמיד טניס שוקולד

אם החלטתם שברצונכם לקנות צמיד טניס שוקולד לאותה אישה היקרה לליבכם, כדאי שבבואכם לחנות תכשיטים לא תתבלבלו בינו לבין צמידים אחרים. לצמיד טניס שוקולד מספר מאפיינים שיקלו עליכם בזיהוי שלו בחנויות התכשיטים השונות ולכן מומלץ להכיר אותם:

 

דגם חוזר של ריבועים

צמיד טניס שוקולד מורכב כולו מריבועים המושחלים זה בצמוד לזה. גודלם יהיה לא יותר מחצי סנטימטר בדרך כלל. מכאן מגיע גם מקור שמו המעניין של הצמיד, כך שהריבועים ממנו הוא מורכב מזכירים קוביות שוקולד. כל אחד מקצוות הצמיד יסתיים בריבוע שלאחריו יגיע סוגר באורכים משתנים, בכדי שעונדת הצמיד תוכל להתאים את גודלו למפרק כף ידה.   

 

שיבוץ של אבנים או יהלומים

בצמיד טניס שוקולד יהיה תמיד שיבוץ של אבן חן או יהלום בכל אחד מהריבועים המרכיבים אותו. השיבוץ של מספר רב של יהלומים גורם למראה המנצנץ והזוהר של הצמיד, ולכן לראות צמיד כזה במציאות זו חוויה מעוררת השתאות. בכדי להימנע ממצב לא נעים בו קונים בטעות צמיד המשובץ ביהלומים מזויפים, יש לשים לב ולרכוש את הצמיד רק בחנויות מורשות ומוכרות. קניה זהירה יכולה למנוע הרבה עוגמת נפש עבורכם ועבור מקבלת המתנה.

 

תמיד כדאי להשוות מחירים

בעקבות הפופולריות של צמיד טניס שוקולד, בתי עסק רבים לתכשיטים מוכרים דגמים שונים שלו, הן בחנויות והן באתרי האינטרנט. כדאי לערוך סקר שוק לפני שאתם ניגשים לקנות את הצמיד לכלת השמחה, בכדי לוודא שהרכישה שתבצעו תהיה המשתלמת ביותר והאיכותית ביותר. בנוסף, נסו לחשוב אלו מבין הדגמים של צמיד טניס שוקולד בהם נתקלתם יהיה אהוב ביותר על כלת השמחה, לפי הצבע שלו, גודל האבנים וכדומה. תהיו בטוחים שזו מתנה שהיא לא תשכח בחיים.