עבור אל קטלוג המוצרים

5 דרכים להוזלת מחירי טבעות אירוסין כן, אנחנו יודעים שאתה כבר תקופה בלחץ. ברור לנו...להגיע להחלטה בה אתה סוף כל סוף לוקח את... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » 5 דרכים להוזלת מחירי טבעות אירוסין
לקטלוג

5 דרכים להוזלת מחירי טבעות אירוסין

כן, אנחנו יודעים שאתה כבר תקופה בלחץ. ברור לנו...להגיע להחלטה בה אתה סוף כל סוף לוקח את הקשר שלך ושל בת זוגתך צעד אחד קדימה ומזוג אתם הופכים כעת למשפחה, זו איננה החלטה קלה. ברור לנו שאתה כבר תקופה בודק תכשיטים, שומע מושגים ובעיקר – חש מבולבל. במאמר הבא אנו נעסוק בדבר אחד, שסביר להניח, מעסיק אותך מאוד – כיצד תוכל להוריד את העלות של הטבעת המיועדת? נשמע כמו "אגדה אורבנית"? אז זהו, שלא.

טבעות אירוסין במחירים נוחים

אז כיצד תוכל להוריד במחיר של הטבעת המיועדת? בוא נבדוק יחדיו.

אפשרות 1: רכישה משותפת. מה הכוונה? ובכן, כאשר אנו מתכוונים לרכישה משותפת אנו למעשה מתכוונים שאתה יכול לרכוש לבת הזוג טבעת אירוסין מיוחדת וכן, גם לעצמך ועל ידי כך, בזכות המכירה היקרה תקבל הנחה משמעותית. אם אינך מעוניין בטבעת אירוסין אלא אתה מחכה "לדבר האמיתי" – טבעת הנישואין, הרי שתוכל לבחור לכם את שתי הטבעות גם יחד וליהנות ממחיר מציאה.
מחפש דרכים להציע נישואין? המאמר הבא יכול להועיל לך רבות בנושא: איך לתכנן את הצעת הנישואין.

אפשרות 2: אחת האפשרויות הטובות ביותר היא, תתפלא, לחכות לתקופות של החגים. כן, אנשים נוטים להיות נדיבים מאוד בתקופות החגים והדבר איננו פוסח על חנויות התכשיטים אשר יודעים שמתנות בחג זה דבר שאיננו זר לרוכש הישראלי. מומלץ לחכות לחגים המרכזיים (ראש השנה ופסח) וליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד.

אפשרות 3: אם אינך מעוניין להמתין לחגים ולשלוף את הטבעת תכף ומיד הרי שסקר שוק והשוואות מחירים בעזרת האינטרנט יכולים להועיל עבורך מאוד ולהוזיל עבורך את המחיר של הטבעת המיועדת וכיצד? ובכן, כל חנות תכשיטים אשר מכבדת את עצמה הינה בעלת אתר אינטרנט, על ידי סקירה קפדנית בקולקציות שיש ברשותה לצד המחירים תוכל לדעת אילו סגנונות יותר מתאימים לבת הזוג ואילו פחות ואיזה חברה הכי משתלמת לך מבחינת המחיר.

אפשרות 4: רכישה מקוונת. בזכות השיטה של "רכישה מקוונת" מחירי טבעות האירוסין (ובכלל, מחירי תכשיטים) ירדו באופן משמעותי בשנים האחרונות. מעבר לנוחות המדהימה ששיטה זו מאפשרת, היא מאפשרת גם מחירים אטרקטיביים בשל העובדה שאין "מתווכים" בהליך הנ"ל.
מעוניין לדעת פרטים נוספים? הקלק על הקישור הבא: רכישת טבעת אירוסין ברכישה מקוונת.

אפשרות 5: להגדיר תקציב מראש. על ידי הגדרת תקציב, הרכישה הרבה יותר ממוקדת והופכת מותאמת מראש ליכולת הכלכלית שלך. זהו טיפ קטן שיכול לחסוך לעצמך ובגדול!
אפשרות נוספת למחיר נמוך ברכישת טבעת, תוכל למצוא בקישור הבא: מה דעתך על רכישת טבעת אירוסין יד שנייה?חזרה