עבור אל קטלוג המוצרים

תעודה גמולוגית ממעבדת מוכרת רגע, אנחנו יודעים שאתה מבולבל ואנחנו כאן בכדי להסביר לך כל מה שצריך וזאת בכדי שכאשר תגיע... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » תעודה גמולוגית ממעבדת מוכרת
לקטלוג

תעודה גמולוגית ממעבדת מוכרת

רגע, אנחנו יודעים שאתה מבולבל ואנחנו כאן בכדי להסביר לך כל מה שצריך וזאת בכדי שכאשר תגיע לרגע המיוחל בו תתחיל לחפש אחר חנות תכשיטים לרכוש ממנה טבעת אירוסין לכלתך המיועדת, תהיה מספיק מוכן ובעל הידע הנדרש בכדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.
מוכן? בוא נתחיל.


מחפש דרך להציע לה נישואין? הקישור הבא יועיל לך: איך לתכנן את הצעת הנישואין.

אודות תעודת הגמלוגיות לא רק לטבעות אירוסין

רגע לפני שנפרוש את הקריטריונים שתעודה זו אמורה לכלול בתוכה, נסביר במספר מילים מהי התעודה הזו ומדוע היא כה חשובה. אז ככה: כאשר אדם רוכש טבעת עם יהלום או תכשיט כלשהו עם יהלום הוא אמור לקבל את התעודה הזו. מדובר על תעודה שלמעשה אומרת את הדבר הבא:
היהלום בתכשיט שלך הוא אכן אמיתי, לא מזויף או מטופל.
במידה והינך מעוניין לדעת מה המשמעות של יהלומים מטופלים או משודרגים, הקלק על הקישור הבא: מדוע עלייך להתרחק מטבעות עם יהלומים משודרגים?.

תעודה אמתית ואיכותית ממעבדה אמינה שמבצעת בדיקות איכות ליהלום ומעניקה, לאחר מכן, את התעודה הנחשקת, תצטרך להכיל את האלמנטים הבאים: האם מדובר על יהלום אמיתי (או שמא מדובר בכלל על יהלום מטופל, משמע, פחות איכותי ואמור גם לעלות הרבה פחות), מידותיו של היהלום, דירוג הצבע ודירוג הניקיון (שני הפרמטרים הללו אמורים להגיע לפי סקאלה של מספרים), רמת הצחצוח של משטחי היהלום, אחוז העומק, גודל הלקוח, סימטריה, תרשים מפורט ובו מוצגים כל הפגמים הן הפנימיים והן החיצוניים של היהלום.

מעבר לכך, תעודה זו צריכה להכיל בתוכה גם את עובי ההיקף של היהלום, האם קיימת סטייה של עוקף היהלום מהמרכז שלו (דבר זה נקרא culet), רמת הפלורסנטיות של היהלום וכן, אלמנטים נוספים.
כאשר כל הקריטריונים הללו מוצגים לצד תעודת וחתימה של המעבדה עצמה, ניתן להיות רגועים ובטוחים שאכן מדובר על מקור אמין שבדק את היהלום לעומקו ורוחבו.
לקריאה מעמיקה בכל הנוגע אל הנושא של סוגי החיתוכים האפשריים ביהלומים לטבעות אירוסין ותכשיטים בכלל, ניתן להיכנס לקישור המצורף כעת: סוגי החיתוך של יהלומים.

חשוב לזכור – כפי, שלמשל, הולכים אל גן אירועים כמו אקו למשל ובוחנים אותו בכדי לערוך את אירוע החתונה בו ומוודאים שלבעל המקום יש תעודת עסק, כך צריך להסתכל על רכישה של טבעת ותכשיטים עם יהלומים – לוודא שמדובר על מוצר אמיתי ואיכותי.חזרה