עבור אל קטלוג המוצרים

תכשיטים לגבר המודרני בשנים האחרונות ניתן לראות מגמת עלייה בביקוש תכשיטי גברים, עד שנות השמונים גברים נהגו... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » תכשיטים לגבר המודרני
לקטלוג

תכשיטים לגבר המודרני

בשנים האחרונות ניתן לראות מגמת עלייה בביקוש תכשיטי גברים, עד שנות השמונים גברים נהגו להתקשט בשעוני יוקרה, חפתים משובצים ביהלומים, סיכות עניבה וטבעות נישואין. מנגד הנשים היו מתקשטות בתכשיטי יהלומים שונים כגון: צמידים, שרשרות וכמובן טבעות אירוסין.

עם השנים המודעות גברה בקרב הגברים לעולם התכשיטים וניתן היום למצוא מבחר של תכשיטי יהלומים גם לגברים כגון: טבעות אירוסין שונות, שרשרות צמידים ועגילים.

לפני מספר חודשים (בחודש פברואר 2014) נערכה תערוכה במינכן שבה הוצגו תכשיטים המיועדים לגברים במגמות השונות , ניתן לראות את ההשפעות של העיצובים והחידושים בתחום.

שעוני יוקרה כתכשיט

בשנים האחרונות ניתן לראות כי תכשיטי הגברים מהווים פלח שוק הנמצא בצמיחה גבוה מול תחום התכשיטים ככלל. בעבר השעון שימש ככלי פונקציונלי לציון הזמן. היום יש מגוון רחב של כלים התופסים את מקומו כגון: הסמארטפון, המחשב וכדומה.  עקב ההתפתחות הטכנולוגית השעון הפך לתכשיט בפני עצמו, תכשיט המהווה סמל סטטוס בעיקר, אך גם כלי ייצוגי המבטא את האישיות של הגבר. מכיוון שהשעון הפך להיות תכשיט בפני עצמו, הגברים נוטים להחליפו בצמידים שונים בעיצובים המזכירים את שעוני היוקרה.

עיצובים אלגנטיים עם נגיעות וינטאג'

אם עד לא מזמן ראינו את הגברים בעלי סגנון אלגנטי או ספורטיבי בלבד, היום ניתן לראות עיצובי תכשיטים בעלי קו נקי אך עם נגיעות וינטאג', לדוגמא:

טבעות אירוסין עבות העשויות מחומרים כגון: פלדה, טיטניום וקרמיקה, עם שיבוץ של יהלומים שחורים. שרשראות טיטניום עם תליון בשיבוץ אבני חן יקרות צבעוניות. שעוני יוקרה משובצים ביהלומים וזהב צהוב או לבן. טבעות יהלומים בחובקות יהלומים בחיתוכים שונים המזוהים עם תחום הוינטאג'.

בתערוכה היה ניתן לראות בבירור את השפעת הוינטאג' בתחום תכשיטי הגברים, אך יחד עם זאת שמירה על קו עיצוב נקי, גברי, יחודיי וספורטיבי.

דמויות גבריות מוכרות

חלק מההתפתחויות בתחום תכשיטי הגברים מגיעה דווקא מדמויות מוכרות בעולם הגברים שניתן להזדהות עימן כגון: דיוויד בקהאם, או אמנים מתחום המוזיקה העולמית. הופעתם של גברים אלו בחוגים שונים בציבור בעוד הם עונדים תכשיטים שונים, מעניקה לגברים תחושה שמדובר בפריטים המתאימים הן ליומיום והן לחוגים עסקיים, ניתן להתאים תכשיט על פי מראה הלבוש ובכך לשדרג את המראה. קרא עוד בבלוג של אינטרקליק שיווק.

הצבע השחור שולט

בין אם מדובר על טבעת אירוסין שרשרת או שעון, ניתן לראות בבירור את השליטה של הצבע השחור. שנת 2014 מתמקדת בצבע השחור, פלדה או כסף מושחרים, זהב צהוב בשילוב אבנים שחורות. כל אלה מעצימים את המראה הגברי עם מסר מינימליסטי אך ייחודי.

 

 חזרה