עבור אל קטלוג המוצרים

שוקל קניית טבעת אירוסין קרא את זה העלות הממוצעת כיום של טבעת אירוסין היא בין 5000 ל-1000 ש"ח תלוי באיכות היהלום, מהיכן... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » שוקל קניית טבעת אירוסין קרא את זה
לקטלוג

שוקל קניית טבעת אירוסין קרא את זה

העלות הממוצעת כיום של טבעת אירוסין היא בין 5000 ל-1000 ש"ח תלוי באיכות היהלום, מהיכן היהלום נקנה, סוגו ועוד. הבחירה הסופית של הטבעת שלך צריכה להיות מורכבת ממספר פרמטרים כמו: איזה סוג של מתכת הפרטנרית שלך רוצה, גודלו של היהלום, צבעו, בהירות היהלום וכו'. אפילו עיצובו של היהלום לבד משפיע על המחיר הסופי.

הדבר החשוב ביותר הוא שבסופו של דבר אתה משלם סכום כסף שמשקף את רגשותייך לבת זוגתך.


להלן כמה עובדות מעניינות על טבעות אירוסין:

  1. צורת היהלום הפופולארית ביותר כיום הנה "ליטוש העגול".לפי איכות היהלום ניתן למדוד את השווי של הטבעת. ההבדל סביב הטבעות הוא באמת גדול ותלוי במספר רב של פרמטרים כולל בהירותה של הטבעת ועוד עשרות פרמטרים אחרים.
  2. GIA ו- IGI ידועים כ-2 מעבדות היהלומים מהמכובדות בעולם. ניתן לקרוא למעבדות תכשיטים אלו כ-"בית ספר לחנויות לתכשיטים" רגילות, או חנויות מפעל של יהלומים בדיוק כמו אהבה דיימונדס, כך שאתה יודע בדיוק את איכות היהלום שקנית. אם לחנות שאתה קונה ממנה אין איזשהי תעודה שמבטחת את החברה שממנה אתה קונה, הדבר לא כל כך בטוח וממומלץ במילים עדינות. אם אתה קונה את היהלום בחנות מפעל הדבר כאמור מראה על אותו ערך בדיוק של יהלום ואף יותר מחנות תכשיטים רגילה.
  3. לפעמים אולי כדאי לשקול לקנות את הטבעות אונליין באינטרנט, דבר שיכול לחסוך בממוצע בין 20%-30% לעומת רכישת טבעת אירוסין בחנות תכשיטים בקניון. מחירים באינטרנט זולים יכולים להיות ככה בגלל עליות תפעול שהם בדרך כלל נמוכות יותר מאחר ואין צורך לשלם שכירות חודשית על החנות, מיסים כאלה ואחרים יכולים גם הם להשפיע על מחיר הטבעת, ולפעמים קנייה מחו"ל יכולה להיות זולה יותר, אך מי רוצה להזמין טבעת מהאינטרנט מבלי לראות ולמדוד קודם? ומה אם הטבעת לא בגודל הנכון? העיצוב לא מדליק כמו בתמונה ועוד? מה נעשה אז? בגלל זה צריך לעשות חושבים לפני שממהרים להזמין מהאינטרנט, אפילו שהמחיר יכול לפעמים להיות מפתה.
  4. "מסורת טבעות האירוסין" ניתן לקרוא לזה כך, הוצגה בהתחלה בשלהי 1476 ע"י הארכידוכס מקסימיליאן אשר נתן את טבעת הזהב שלו לאוהבתו מרי מבורגונדי.
  5. תרבויות קדומות האמינו שלאצבע השלישית ביד שמאל הייתה וריד שדרכו האהבה הייתה מגיעה ישירות ללב. מעוד מעניין חייב לציין.
  6. מילת "היהלום", דיימונד באנגלית, מגיעה מהמילה היוונית אשר פירוש המילה הוא "איתן או בלתי מנוצח".
  7. במדינות כמו אנגליה, צרפת וקנדה נוהגים לענוד את הטבעת ביד שמאל, מנגד במדינות כמו גרמניה רוסיה והודו נוהגים לענוד את הטבעת ביד ימין. ומה אצלנו בישראל יודעים?
  8. המתכות הנפוצה ביותר עבור טבעות אירוסין הינם זהב לבן או פלטינה, חשוב לציין עקב עלייה בעליות הייצור בשנים האחרונות למתכות אלו, מתכת חדשה הגיעה למגרש ושמה פלדיום. הפלדיום נחשבת למתכת יקרה ואלטרנטיבה מצויינת למתכת באיכות גבוהה במחיר נמוך יותר.


 חזרה