עבור אל קטלוג המוצרים

קורס עיצוב תכשיטים עיצוב של טבעות אירוסין ונישואין מחייב ידע נרחב והשכלה תיאורטית. בקורס עיצוב ייעודי ניתן... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » קורס עיצוב תכשיטים
לקטלוג

קורס עיצוב תכשיטים

עיצוב של טבעות אירוסין ונישואין מחייב ידע נרחב והשכלה תיאורטית. בקורס עיצוב ייעודי ניתן לצבור את הידע הזה ולהשתלב בתעשיית היהלומים, האופנה והתכשיטים. קורס העיצוב מתאים לגברים ונשים בטווח גילאים רחב. מטרת הקורס היא לחשוף את התלמידים להיסטוריה של העיצוב ולהביא לידי ביטוי מגמות עדכניות. הקורס מועבר על ידי מדריכים מקצועיים המכירים את התחום ומחזיקים בניסיון משמעותי. בנוסף, הקורס משלב בין הוראה פרונטלית ולמידה משמעותית. הוא נערך על בסיס הרצאות והתלמידים מקבלים במהלכו לא מעט זמן פנוי לביצוע פרויקטים אישיים.

ההשכלה והידע הדרושים לצורך עיצוב של טבעות אירוסין ונישואין כוללים מגוון רחב של תחומים. כפי שניתן לראות בכל קורס עיצוב מקצועי, הפתיחה מוקדשת להיכרות עם הכלים, המכשירים והחומרים המהווים חלק מהסדנה. היכרות זו נעשית באמצעות תרגילים בסיסיים של ניסור, שיוף, סימון, הלחמה, גימור ועוד. מעבר לכך, התלמידים צוברים ידע המשמש אותם לביצוע משימות הניתנות על ידי המרצים. בשלב מתקדם יכולים התלמידים לעצב תכשיטים ולקבל פידבק מהמנחה והמרצה.

ידע תיאורטי הקשור למקצוע

אי אפשר לצבור מקצועיות בתחום של עיצוב תכשיטים מבלי לקבל את הידע התיאורטי המקיף ביותר. בהקשר הזה רצוי לשים דגש על שיעורי הלימוד הניתנים עבור קבוצות הלומדים. חלק מהשיעורים עוסקים בתכונות המתכת, היהלומים ואבני החן. מטרת שיעורים אלו היא לחשוף את הסטודנטים לפרמטרים המשפיעים על מחיר התכשיטים ולהפנות את תשומת ליבם להבדלים בין טבעות אירוסין ונישואין.

השיעורים ממשיכים עם ידע תיאורטי על טכנולוגיות מקבילות הקיימות בענף. טכנולוגיות אלו מאפשרות לאחר מכן ציפוי, שיבוץ מתקדם של יהלומים על גבי טבעות, עיצוב בשעווה של תכשיטים שונים וכן הלאה. הידע התיאורטי כולל מתן המלצות על כמויות של חומרי גלם והפניה לרכישת הציוד המתאים.

שיפור הידע תוך כדי צבירת ניסיון

הקורס הוא רק השלב הראשון בשיפור הידע של מעצבי טבעות אירוסין ונישואין. כפי שיודע כל תלמיד המסיים בהצלחה את הקורס, הניסיון המשמעותי נצבר במהלך העבודה. חשוב לבצע את העבודה תוך היכרות עם השיטות המתקדמות ולהישאר עם אצבע על הדופק. בתחום העיצוב אסור להישאר מאחור היות וכל שינוי קטן גורם להבדל משמעותי בתוצאה הסופית. את צבירת הניסיון ניתן לבצע באופן עצמאי, בעבודה בחברה מסוימת העוסקת בתחום או במסגרת אחרת.

לסיכום, קורס עיצוב המתמקד בתכשיטים מתאים לכל מי שרוצה לעצב טבעות אירוסין ונישואין. אלו טבעות יקרות הנבחרות בקפידה על ידי גברים ונשים בכל רחבי העולם. העיצוב של הטבעות משפיע על מחירן הסופי והוא מבוסס על רכישת ידע והשכלה. את הידע וההשכלה מקבלים המעצבים בקורס ייעודי, המהווה תנאי מקדים לצבירת ניסיון. המטרה בסופו של דבר היא לשפר את הפוטנציאל העצמי ולתת לכל מעצב כלים שיאפשרו לו להגשים את חלום העיצוב על גבי תכשיטים.חזרה