עבור אל קטלוג המוצרים

עיצוב טבעת אירוסין באופן עצמאי אחת מהאופציות הטובות ביותר שחנויות תכשיטים מציעות ללקוחותיהם היא אפשרות של עיצוב טבעת... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » עיצוב טבעת אירוסין באופן עצמאי
לקטלוג

עיצוב טבעת אירוסין באופן עצמאי

עולם התכשיטנות מרהיב ביופיו ולא רק בשל היהלומים המנצנצים העומדים מכל עבר וגם לא בשל אבני החן הקסומות המעטרות את התכשיטים השונים. עולם התכשיטים בכלל ועולם טבעות האירוסין בפרט הינו עוצר נשימה בזכות המגוון העצום שהוא פורש בפני הלקוח. ניתן למצוא שילובים מדהימים ההופכים את חוויית הרכישה למהנה הרבה יותר מפעם.

אז כיצד בעצם עובד הליך של טבעות אירוסין מעוצבות באופן אישי?

ובכן, לרוב חנויות התכשיטים הגדולות מחזיקות בשירותיו של מעצב תכשיטים, הוא נפגש עם הלקוחות המעוניינים בהליך הנ"ל ומתחיל לשרטט עבורם סקיצות. הסקיצה נבנית על פי נתונים שהלקוח נותן, כלומר, הלקוח מציין בפני בעל המקצוע איזה סגנון בת הזוג אוהבת, האם בת הזוג מעדיפה יהלומים או אבני חן ונתונים נוספים אשר בונים את הטבעת.

כמו כן, כפי שציינו קודם לכן, השיטה הנ"ל מאפשרת ללקוח לשלוט בתקציב שלו.

לדוגמא: הלקוח החליט שהוא מעוניין בטבעת בסגנון טבעת אירוסין קלאסית כפי שתוכלו להתרשם מהקטלוג של אהבה-דיימונדס כאן. אך נאמר שהיהלום גדול מדי לתקציב שהוא החליט להשקיע. בשיטה הנ"ל יוכל הלקוח לבחור את גודל הטבעת וכך המחיר, למעשה, יהיה בשליטתו, הרי ב-http://www.ahava-diamonds.co.il הלקוח יוכל לבחור את הטבעת הנחשקת בדיוק לפי הכיס שלו זוכרים?

חשוב לזכור:

אחד מהפרטים החשובים ביותר שיש לזכור הוא שהמחירים וכן גם המקצועיות של מעצבי הטבעת בחנויות התכשיטים הללו נוטים להשתנות ממקום למקום. בשל כך, מומלץ מאוד לבצע בדיקה אודות חנויות תכשיטים אלה וזה בכדי לוודא את המקצועיות של מעצבי התכשיטים וכן גם את הניסיון שיש להם.

מעבר לכך, יש לבדוק מהו המחיר אותו דורשים בעלי המקצוע שמעצבים את טבעת האירוסין. חשוב לקחת בחשבון שהמחירים יהיו שונים מבעל מקצוע אחד לבעל מקצוע אחר על פי מספר פרמטרים. לדוגמא: רמתו המקצועית של בעל המקצוע לצד הוותק והניסיון שלו.


פרמטר נוסף העלול להשפיע על המחיר היא העובדה שמעצב התכשיטים עובד בחנות מוכרת ופופולארית מאשר מעצב העובד בשרות בעל מקצוע במקום שהינו אנונימי לחלוטין. שאלות אלו ורבות נוספות יכולות לכוון את הלקוח אל המעצב הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר לכיסו.

מזל טוב!חזרה