עבור אל קטלוג המוצרים

עיצובים בעלי משמעות לזוגות רגע הצעת הנישואין הינו רגע קסום, משמעותי ובלתי נשכח, כולנו זוכרים את הצעת הנישואין שלנו,... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » עיצובים בעלי משמעות לזוגות
לקטלוג

עיצובים בעלי משמעות לזוגות

רגע הצעת הנישואין הינו רגע קסום, משמעותי ובלתי נשכח, כולנו זוכרים את הצעת הנישואין שלנו, איפה היא התרחשה, מי היה נוכח, ואת המילים המרגשות שנאמרו באותו מעמד, המשמעות של מעמד זה היא כה גדולה ונחקקת בזיכרוננו.

מעצבי התכשיטים הבינו את הפוטנציאל של טבעות אירוסין בעלי סמליות  ואת הקשר שבין הצעת הנישואין לסימבוליות הנלוות לתכשיט הניתן בזמן ה"הצעה", והחלו לעצב תכשיטים עם משמעות שתרגש את בני הזוג העומדים לבוא בברית הנישואין.

להלן כמה מהעיצובים המרגשים והמשמעות של כל אחד מהם:

טבעת בעלת שלישיית יהלומים מרכזים: זו היא אחת מהעיצובים הנחשקים ביותר גם בגלל העיצוב הנקי אך בד בבד המפואר ביותר וגם בגלל המשמעות המרגשת שלה. מדובר בטבעת אירוסין בעלת 3 יהלומים מרכזיים, כולם באותו גודל ומשקל אשר מסודרות במרכזה של הטבעת, ויוצרות מעין יהלום מרכזי עצום בגודלו. לטבעת זו ישנן 2 משמעויות שונות אך קושרות אחת לשנייה, הראשונה היא תקופות בחיי הזוג העומד בפני ברית הנישואין (כלומר העבר ההווה ועתיד), והשנייה היא המשפחות כל יהלום מייצג משפחה (כלומר: המשפחה של הכלה, המשפחה של החתן וכמובן המשפחה הטרייה העומדת להיווצר). טבעת אירוסין גבריאלה הינה טבעת קלאסית עם שלושה יהלומים.

טבעת הזרועות: עוד אחד מהעיצובים הנחשקים, טבעת הכוללת שתי זרועות מקבילות אשר במרכזו קיים היהלום המרכזי המחבר בין הזרועות, כל אחת מהזרועות מייצגת את אחד מבני הזוג כאשר מה שיוצר את החיבור בניהם הוא היהלום המייצג את הזוגיות שלהם כמו היהלום שידוע כאבן החזקה ביותר בתבל כך הזוגיות תהיה בלתי ניתנת לשבירה, חזקה ולאורך כל ימי חייהם.

7 היהלומים: טבעת אירוסין בעלת יהלום אחד מרכזי ועוד 6 יהלומים צדדים, הסידור של היהלומים הצדדים יכול להיות משני צדי היהלום המרכזי או סביבו אשר יוצרים מראה של פרח. המשמעות של טבעת זו היא מהתנ"ך 6 ימי בריאה והיום השביעי שמייצג את סוף הבריאה, כמו כן גם את מנהג שבע הברכות אשר מכונות גם כברכות הנישואים.

אלה הם רק חלק מתוך עיצובים רבים אשר עוצבו מתוך מחשבה רבה לבני הזוג אשר עומדים להינשא. הכנסו לקטלוג טבעות אירוסין 2015 של אהבה דיימונדס ובחרו את הטבעת שלכם!חזרה