עבור אל קטלוג המוצרים

מציאת מידת טבעת אירוסין כיצד תדע מהי המידה המתאימה של טבעת אירוסין לכלתך לעתיד מבלי לשאול ומהי שיטת המדידה... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » מציאת מידת טבעת אירוסין
לקטלוג

מציאת מידת טבעת אירוסין

אז, פרוייקט רכישת הטבעת מתקדם, יש המתחילים במציאת המידה המתאימה ואז פונים לבחירת הסגנון, ויש שפועלים להיפך. בכל מקרה, השאלה שעל הפרק הינה איך מודדים את האצבע המיועדת לענוד את טבעת האירוסין...? העיתוי במדידה חשוב: מתי תעשה זאת?  תבקש ממנה למדוד את האצבע שלה? או שמא תעשה זאת בעקיפין: תיקח טבעת שהיא עונדת ותבדוק את מידתה? יצירתיות רבותיי, יצירתיות, זהו שם המשחק.

דרך קלה הינה לקחת טבעת שנמצאת בקופסת התכשיטים שלה (כזו שאתם יודעים שהיא עונדת על האצבע) ולהשתמש בה כטבעת "מידה." רבים משקיעים זמן על בירור ובחירת טבעות אירוסין אך מזניחים את עניין מדידת הטבעת.

ניתן למדוד בקלות את גודל האצבע עליה עונדים טבעת אירוסין רצוי למדוד בשעות הבוקר במצב רוח רגוע, ובטמפרטורת גוף שאינה חמה/ קרה. קורה כי אנשים מזמינים בטעות טבעות בגודל שאינו מתאים להם בפועל. למרות שבהמשך הדרך ניתן לבצע תיקונים, כדאי לעשות את התהליך בדרך נכונה ולהתאים את הטבעת כבר למן הרגע הראשון.

ניתן למדוד את האצבע בתהליך בן שלושת השלבים שלהלן: קחו חוט תפירה פשוט, הקיפו את האצבע עם החוט, ומדדו את היקף האצבע. לאחר מכן, מתחו את החוט ומדדו את אורכו במילימטרים. קחו את התוצאה שקיבלתם והתאימו אותה לערכים המוצגים בטבלה שלהלן.  

ישנן שלוש שיטות מדידה שונות:

השיטה הישראלית, המודדת במילימטרים; המידה האמריקאית, והמידה האירופית. פסעו אחר ההוראות שלהלן.

 


מידה אירופאית מידה אמריקאית מידה ישראלית (מ"מ)
8 4 48
9 5 49
10 5- 50
11 5+ 51
12 6 52
13 6- 53
14 7 54
15 7- 55
16 +7 56
17 8 57

 

ישנה דרך נוספת למדידת גודל אצבע הטבעת על פי מידות קיימות (מידות אמריקאיות): מדידה כזו ניתן לערוך בחנויות תכשיטים בכלל ובפרט חנויות אשר טבעות אירוסין ונישואין הן התמחות עבורן כמו ahava-diamonds.co.il בחנויות אלו ישנן טבעות מידה והמדידה נערכת בפשטות אל מול האצבע או טבעת תואמת.

ייתכן ותיתקלו בשיטות מדידה שונות בחיפושיכם; המלצתינו הינה לבחור בדרך המדידה הפשוטה ביותר עבורכם, וכן היעזרו באיש מקצוע ממנו תזמינו את טבעת האירוסין. נודעת חשיבות לאמינות מקום רכישת טבעות אירוסין: רשיון ניהול עסק וסחר יהלומים, תעודה גמולוגית להבטחת מקוריות היהלום חשובים להרגשת ביטחון ברכישה.

במידה ואתם מעוניינים במידע נוסף על עוד טבעות אירוסין לחצו על אינטרקליק שיווק טבעות.

במידה וחלו תקלות במדידה ניתן לתקן טבעות אירוסין. ולסיום ברכת הצלחה ומזל טוב!חזרה