עבור אל קטלוג המוצרים

מה דעתך על טבעת אירוסין יד שנייה יש כל כך הרבה סגנונות עיצוב לטבעות אירוסין, לפעמים זה עלול להיות מעט מבלבל. מעבר לעובדה... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » מה דעתך על טבעת אירוסין יד שנייה
לקטלוג

מה דעתך על טבעת אירוסין יד שנייה

יש כל כך הרבה סגנונות עיצוב לטבעות אירוסין, לפעמים זה עלול להיות מעט מבלבל.
מעבר לעובדה שיש סגנונות עיצובים רבים שרק הולכים ומצטברים ככול שהיצירתיות והטכנולוגיה מתקדמת ומתרחבת, כך גם טעמן האישי של הנשים האמורות לקבל את הטבעת – שונה זו מזו.
עם זאת, אחת האפשרויות הייחודיות שניתן למצוא בכל הנוגע לטבעות אירוסין היא באפשרות של טבעת יד שנייה. נשמע מעניין? זו רק ההתחלה!. אם אתה מעוניין לשלב חריטה מיוחדת לטבעת יד שנייה, הקלק על המאמר הבא: חריטות מיוחדות לטבעות אירוסין.

כיצד למצוא טבעת אירוסין יד שנייה?

אם ב הזוג חובבת טבעות שיש מאחוריהן איזשהו סיפור אישי, טבעת בעלת היסטוריה ומשמעות "קצת מעבר" הרי שטבעות אירוסין יד שנייה ייחשבו לאפשרות נהדרת עבורה. על מנת להצליח למצוא טבעות אלו כל שצריך זה פשוט לחפש ברשת האינטרנט שהרי כיום ניתן למצוא מגוון של אתרים המחברים בין אנשים המעוניינים לרכוש תכשיטים וטבעות יד שנייה לבין אנשים אשר מעוניינים למכור אותם. כמו כן, יתרון נוסף של טבעות אלו בא לידי ביטוי במחיר האטרקטיבי והזול שלהן (באופן יחסי כמובן) לעומת טבעות חדשות.

כמו כן, אם לדוגמא מוצאים טבעת יד שנייה אך המראה שלה אינו במיטבו מפאת גילו המבוגר, הרי שניתן ללכת אל בעל מקצוע המתמחה בתחום התכשיטנות על מנת שזה ישפץ מעט את הטבעת ואולי אפילו ישדרג מעט את המראה שלה על ידי שיבוץ של יהלומים או לחילופין אבני חן שיגרמו לתכשיט הישן לקבל מראה חדש. מעוניין לדעת כיצד הטבעת שאתה תרכוש תראה כאשר אבני חן יעטרו אותה ביופיין? הקלק על הקישור המצורף כעת: איך נראות טבעות אירוסין עם אבני חן.

כאמור, אם אתה לא מצליח למצוא טבעת יד שנייה, ניתן לרכוש טבעת יד ראשונה אך בעלת עיצוב ומראה וינטאג'. טבעת זו, כמובן, נקראת – טבעת אירוסין וינטאג'. זו אפשרות מצוינת במידה והחיפוש אחר טבעת יד שנייה הסתיים ללא תוצאות. לקריאה נוספת אודות אפשרות של טבעות אירוסין בעיצוב הוינטאג', ניתן להקליק על הקישור הבא: למה טבעות אירוסין וינטאג' מתאימות לכל הנשים.חזרה