עבור אל קטלוג המוצרים

מהם 5 העיצובים הפופולארים ביותר לטבעות אירוסין איזה יופי! אתם מתחתנים, מזל טוב! כלומר, היא עוד לא יודעת שאתה עומד להציע לה אבל אין זה אומר... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » מהם 5 העיצובים הפופולארים ביותר לטבעות אירוסין
לקטלוג

מהם 5 העיצובים הפופולארים ביותר לטבעות אירוסין

איזה יופי! אתם מתחתנים, מזל טוב! כלומר, היא עוד לא יודעת שאתה עומד להציע לה אבל אין זה אומר שאתה לא צריך להתרגש ולהרגיש את הפרפרים האלה בבטן. אז מה עכשיו? עכשיו בוא נדבר על העיצובים הכי פופולאריים בעולם טבעות האירוסין. מרגיש קצת מבולבל? אל תהיה. אנחנו פה על מנת לעזור לך כך שבסיומו של המאמר תדע בדיוק מהו ההבדל ומה אתה צריך לחפש בחנות התכשיטים. קדימה!

מה הם חמשת העיצובים הפופולאריים לטבעות אירוסין

רגע לפני שאנחנו פורשים לפנייך את הסוגים הטובים ביותר אנו רוצים להבהיר משהו, כך שגם אם אתה יודע ובעיקר אם אתה לא ,לא יהיו לך ספקות לגבי העניין הבא: טבעות מגיעות בצבעים שונים אך יכולות להיות בדיוק באותו העיצוב. כלומר, ניתן לראות טבעת זהה לחלוטין בצבע זהב לבן או טבעת בצבע זהב צהוב – הכל עניין של העדפה אישית. עכשיו ניתן להתחיל.

עיצוב פופולארי מספר 1: סוליטר. טבעת אירוסין בסגנון סוליטר (הידועה בשמה הנוסף "הטבעת הקלאסית"), כשמה כן היא – בעלת עיצוב פשוט וקלאסי אליו מתחברות נשים רבות. עיצובה של הטבעת בא לידי ביטוי על ידי עיצוב פשוט של הטבעת עצמה (ללא חריטות או פיתולים) כאשר במרכזה מוצב יהלום אחד (בדרך כלל בשל העובדה שמשובץ רק יהלום אחד, הוא בעל קראט גדול.
היתרון של הטבעת בא לידי ביטוי שהיא אף פעם לא יוצאת "מהאופנה".

עיצוב פופולארי מספר 2: טבעת וינטאג'. אחד העיצובים המשמעותיים ביותר בעולם התכשיטנות הוא בסימן הוינטאג' ומדוע? אם נשים אינן חובבות כל כך את הסגנון "הקלאסי" (אותו תיארנו לעיל) אך לא פוסלות אותו על הסף, הרי שטבעת זו תתאים להן בדיוק ומדוע? מכיוון שטבעת הוינטאג' היא בעלת מראה קלאסי אך עם זאת מגיעה עם שילוב של מראה מעט עתיק. שילוב מרהיב לכל הדעות על אחת כמה וכמה כאשר משלבים בטבעות אלו יהלומים בצבעים שונים. תוכלו לראות כאן סוגי טבעות מיוחדות או וינטאג' איך שנוח לך לבטא זאת.

עיצוב פופולארי מספר 3:  אם ננסה לתאר את המראה של טבעת הטוויסט נוכל לומר שהיא לוקחת את המראה של "הטבעות הקלאסיות" צעד אחד קדימה ומציבה בפני חובבי התכשיטים טבעת בעלת עיצובים ויפתולים עדינים מאוד בטבעת, יהלום מרכזי במרכזו של התכשיט לצד יהלומים קטנים מסביב. שילוב מעולה לנשים המחפשות טבעת עדינה אך עם מימד עיצובי מעט שונה.

עיצוב פופולארי מספר 4: טבעת מעוצבת – כשמה כן היא, מעוצבת. נחשבת כמועדפת על נשים שחובבות תכשיטים עם נגיעות ואימרות של עיצובים עכשוויים ומגיעות בשלל אפשרויות, חריטות, עיצובים, שיבוצים ואלמנטים נוספים הנעים בין יהלומים ועד אבני חן.

עיצוב פופולארי מספר 5: העיצוב הפופולארי האחרון עליו נדבר הוא, כמובן, עיצוב בסגנון אישי.
אם אתה יודע היטב מהו הסגנון שבת זוגתך חובבת, הרי שאין כל צורך "לשבור את הראש" על סגנונות אחרים. אמנם אפשרות זו יקרה יותר אך יכולה להעניק לבת הזוג את הטבעת האולטימטיבית שהיא מחפשת. מומלץ לצלם מספר תמונות של תכשיטיה ולתת לבעל המקצוע בכדי לוודא שהעיצוב יתאים לטעמה של כלתך לעתיד.

תוכל לקרוא כאן אודות טבעת אירוסין בהתאמה אישית.חזרה