עבור אל קטלוג המוצרים

מדריך לרכישת עגילי יהלומים כן, אנחנו יודעים שזה לא פשוט. באמת נו...כולנו היינו שם!. אתה רוצה לרכוש לבת הזוג שלך עגילי... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » מדריך לרכישת עגילי יהלומים
לקטלוג

מדריך לרכישת עגילי יהלומים

כן, אנחנו יודעים שזה לא פשוט. באמת נו...כולנו היינו שם!. אתה רוצה לרכוש לבת הזוג שלך עגילי יהלומים יפהפיים במחיר אטרקטיבי ולשלב את שני הקריטריונים הללו אל תוך מתנה שהיא באמת תאהב ותתרגש ממנה ושלמעשה תהיה בטעם האישי שלה. נשמע כמו משימה בלתי אפשרית? במאמר הבא הפכנו את המשימה למעט יותר אפשרית עבורך. מרגיש אופטימי? יש לך סיבה לכך.
בוא אחרינו לפסקה הבא...

עגילי יהלומים – כיצד לדלות מידע על מה שבת הזוג אוהבת?

זה אמנם נשמע כמו משהו תלוש מהמציאות אבל יש לך את היכולת לדעת מה בת הזוג שלך אוהבת ולאו דווקא לגבי סוגי עגילים אלא באופן כללי לגבי תכשיטים החל מטבעות אירוסין, שרשראות וכלה בשעונים. כן, כן, אל תהיה כל כך המום. כל גבר ואין זה משנה מהי רמת הידע שלו והתעניינות שלו בתכשיטים יכול לדעת בדיוק מה בת הזוג שלו מחפשת כאשר היא רוכשת תכשיטים. אז לאחר שמעט עודדנו אותך והכנסנו בך מוטיבציה בוא נגלה לך כיצד.

אתה מוקף, בכל רגע נתון, בתכשיטים שלה ועם מעט תשומת לב ומידע נכון ומכוון, תוכל לדעת כיצד לרכוש את עגילי היהלומים המתאימים. ראשית כל, אל תתבייש "לחטט" בקופסת התכשיטים של בת הזוג שלך, זה הצעד הנכון והראשון ביותר במדריך שלנו ומדוע? על מנת שתוכל לדעת מספר דברים חשובים: האם היא חובבת תכשיטים מזהב לבן או שהיא יותר טיפוס של זהב צהוב?. חשוב להסתכל על העיצובים של התכשיטים – בדרך כלל קל מאוד לזהות בחורות שחובבות תכשיטים בעלי מראה פשוט יותר, קלאסי לעומת בחורות שעונדות תכשיטים עם עיצובים יותר "מסובכים" עבורך כמובן, עבורה מדובר על תכשיטים מעוצבים.

עכשיו בוא נגע בעניין חשוב נוסף שהינו השיבוץ של היהלום. אנו מודים – זה עניין יותר מסובך ולכן, על מנת שתמנע "מליפול בין הכיסאות" (או יותר נכון – בין השיבוצים) מומלץ לצלם מספר תכשיטים של בת הזוג ולהראות למוכר בחנות כך שזה יוכל להראות לך אילו עגילי יהלומים עונים על הקריטריונים של כל מה שאמרת שאתה מעוניין, על פי התמונות שהוא ראה ולמד אודות סוגי השיבוצים המועדפים על בת זוגתך וכמובן – על פי היכולת הכלכלית.

רעיון נוסף ומקורי שחשבנו לשתף איתך הוא שאתה יכול לקחת את בת זוגתך לאומן קריקטורות מומחה ולבקש ממנה שתענוד את סוג העגילים המועדף עלייה. על ידי כך תוכל לדעת את סוג העגילים המועדפים האלה וגם להנות מאומנות לשמה על הדרך.

עדיין מרגיש שאתה הולך לאיבוד? אל תדאג. במקרה כזה תמיד תוכל לבקש מאחותה של בת הזוג או חברה ממש קרובה להתלוות אלייך ולתת לך כתף בעניין.

לחץ כאן להתרשמות מקטלוג עגילי יהלומים של ahava-diamonds.חזרה