עבור אל קטלוג המוצרים

למה טבעות אירוסין וינטאג מתאימות לכל הנשים גברים רבים, באופן טבעי, מבלים פחות בחנויות תכשיטים לעומת נשים ובשל כך... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » למה טבעות אירוסין וינטאג מתאימות לכל הנשים
לקטלוג

למה טבעות אירוסין וינטאג מתאימות לכל הנשים

גברים רבים, באופן טבעי, מבלים פחות בחנויות תכשיטים לעומת נשים ובשל כך – הידע שלהם בתחום התכשיטנות לצד רמת העדכניות שלהם בכל הנוגע לעיצובים חדשים שיוצאים בשוק הנ"ל, הם ברמה מעט יותר נמוכה מהמין הנשי. עם זאת, אחד מהנתונים הברורים מאליהם והידועים שגברים רבים אינם יודעים הוא שישנו סגנון עיצובי שכל הנשים חובבות והוא סגנון הוינטאג'. מדוע? שאלה מצוינת. שנבדוק יחד? מצוין!

סגנון וינטאג' – חביב הקהל

אז מדוע, כפי ששאלנו בפסקה הקודמת, סגנון טבעות אירוסין מיוחדות או הוינטאג נחשב לכה חביב ומצליח לאחד סביבו נשים רבות? התשובה לכך פשוטה: הטבעת מצליחה לשלב שני אלמנטים מדהימים שמאפשרים לנשים ליהנות "מכל העולמות" – עיצוב מיושן, נגיעות של סגנון עתיק אך עם זאת עם "התפרצויות" של עיצוב עכשווי.

מעבר לכך, בטבעות מהסוג הנ"ל ניתן למצוא "תת קטגוריות" ומהי הכוונה? שבתוך האפשרות של טבעות וינטאג' ניתן למצוא תקופות ספציפיות. כלומר, אם הכלה המיועדת חובבת דימויים ומאפיינים מהמאה ה-19, דימויים ועיצובים מהמאה ה-20, ניתן למצוא טבעות ספציפיות כאלו. המשמעות היא שמגוון האפשרויות הוא בלתי מוגבל, מה שמבטיח שתוכל לקלוע לטעמה של בת הזוג.

מה חשוב לבדוק בכל הנוגע אל טבעות אירוסין וינטאג'?

חשוב להבין שהסגנון הנ"ל כולל טבעות בעלות צבעים רבים על ידי יהלומים צבעוניים או אבני חן בעלי צבעים מרהיבים וחשוב לדעת האם האהובה מעדיפה יהלומים או שמא היא מהנשים שמעדיפות אבני חן. כמובן שניתן לשלב בין שני הסגונונת, כלומר, ליצור טבעת עם יהלומים וגם עם אבני חן.
אם המחירים הם הדבר שמפריע לך דע לך שכיום ניתן למצוא טבעות מהסוג הנ"ל המוצעות למכירה "כטבעות יד שנייה" – דבר שיכול להוריד משמעותית את המחיר.

חשוב לזכור: טבעות מהסוג הנ"ל מצליחות לשלב את האלמנטים שכתבנו בתחילתו של המאמר אך על למען הסר כל ספק חשוב לבדוק מהו הסגנון העיצובי שבת הזוג מעדיפה החל מצבע הזהב ועד לעדפותיה בכל הנוגע לעיצובים "רגועים יותר" או "נועזים יותר". אין לך מה לדאוג, הצצה מהירה בתכשיטים שיש ברשותה תגרום לך להבין במהרה מה היא מעדיפה ומהו הסגנון שאתה צריך לחפש.חזרה