עבור אל קטלוג המוצרים

כיצד תוכלי לשמור על טבעות האירוסין שלך אחת הטבעות היפות והמרגשות ביותר שאנו מקבלות במהלך חיינו ומעבר לכך – הטבעות שמסמלות... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » כיצד תוכלי לשמור על טבעות האירוסין שלך
לקטלוג

כיצד תוכלי לשמור על טבעות האירוסין שלך

אחת הטבעות היפות והמרגשות ביותר שאנו מקבלות במהלך חיינו ומעבר לכך – הטבעות שמסמלות עבורנו כל כך הרבה אלו הן טבעות אירוסין. כאמור, החיים הם דינאמיים וישנם פרמטרים רבים שיכולים לגרום לנו, בעודנו עונדות את טבעות האירוסין (גם לאחר החתונה) להתלכלך ולאבד את הברק המרהיב שהיה להן בהתחלה. במאמר הבא נבדוק כיצד ניתן לשמור עליהן.

איך לשמור על טבעת אירוסין במרוצת הנשים?

לפני שנתחיל לדבר על השאלה לשמה התכנסנו כאן – כיצד לשמר את טבעות האירוסין, עלינו לדעת מהן הסיבות לכך בין אם לידע כללי וגם על מנת שנוכל למנוע לכלוכים מיותרים על תכשיטים בכלל וטבעות בפרט בעתיד. כאשר רוחצים כלים, פעולה שנראית לנו פשוטה ולא מזיקה, הדבר יכול, לאורך זמן, לפגוע ביופייה ובברק של הטבעת. מעבר לכך, כאשר שוטפים את הבית ומשתמשים באופן טבעי בחומרי ניקוי הדבר יכול לפגוע הן בטבעת וגם ביהלום שעוטר אותה.

אל הסיבות הללו מתווספות סיבות נוספות החל משומן וזיעה טבעית של הגוף ועד שחייה בבריכות (בשל הכלור) ואפילו שימוש בקרמים לגוף – כל אלו מזיקים. כאשר מבצעים את כל הפעולות שציינו לעיל, מומלץ מאוד להסיר את הטבעת ולהחזירה בתום הפעולות.

אז לאחר שעשינו טעויות (כמובן שלא במודע) כיצד ניתן לטפל בהם? כיצד ניתן להחזיר את הברק היפהפייה שהיה לטבעת אירוסין ביום שקיבלנו אותה? ובכן, זהו אינו חלום בלתי מושג וניתן לגרום לטבעת להיראות חדשה ויפהפייה. את יכולה לגשת אל בעל מקצוע שיבצע עבורך את התיקונים הנדרשים לצד הניקיון המתבקש אך למעשה את גם יכולה לבצע אותם לבד. כיצד? בואו נבדוק.

אחת האפשרויות הטובות ביותר היא לקחת את הטבעת ולהשרותה בתוך "תמיסת אמוניה" במשך הלילה, ביום שלמחרת ניתן לקחת באמצעות מטלית עדינה או מברשת את הטבעת ולהתחיל לנקות אותה בעדינות. כאמור, ניתן להשרות את הטבעת בתוך "תמיסת מים" עם סבון נוזלי ולאחר כשתי דקות לכל היותר לשטוף את הטבעת במים קרירים, יש להסיר את הלכלוך בעדינות באמצעות מטלית עדינה ובסוף להשרות את הטבעת בתוך קערת אלכוהול – למטרת חיטוי. אם אינך בטוחה לגבי הניקוי לבד – מומלץ, שוב, לתת את העבודה לבעל מקצוע.

קרא עוד על ניקיון טבעת האירוסיןחזרה