עבור אל קטלוג המוצרים

טיפים שיעזרו לחתן ולכלה להתכונן לקראת החתונה חתונה היא אחת האירועים המשמעותיים בחייו של אדם. כדי שלא תכרעו תחת נטל ההתרגשות... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טיפים שיעזרו לחתן ולכלה להתכונן לקראת החתונה
לקטלוג

טיפים שיעזרו לחתן ולכלה להתכונן לקראת החתונה

חתונה היא אחת האירועים המשמעותיים בחייו של אדם. כדי שלא תכרעו תחת נטל ההתרגשות והסידורים, אספנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לארגן את החתונה המושלמת. במאמר זה נספר לכם על השלבים החשובים ביותר אותם תעברו בדרך לחופת הקידושין אשר תחתיה תהפכו, בשעה טובה ומוצלחת, לזוג נשוי כדת וכדין.

כיצד לבחור את בגדי החתונה המושלמים?

מכיוון שמדובר באירוע בו אתם הכוכבים של הערב, חשוב שתלכו עם הלב שלכם ותבחרו בבגדים נוחים שעושים לכם הרגשה טובה. אפשרות רומנטית ומקורית במיוחד היא להתאים את בגדי החתן לבגדי הכלה, כך שתציגו חזות מאוחדת וייצוגית שתסמל את הדרך המשותפת שבה תלכו מעתה ועד עולם. ובאשר לפן הכספי, חשוב לדעת שלא חייבים להוציא הון תועפות על בגדי חתונה מעצבים. כיום ניתן גם למצוא שמלות כלה במרכז ממעצבים מתחילים או עצמאיים שיגבו פחות כסף, ואם אתם בעניין של חיסכון, כמובן שתמיד גם ניתן לשכור את בגדי החתונה.

טיפים לבחירת טבעת האירוסין

למרות שעל פני השטח נדמה שבסך הכול מדובר בחפץ ותו לא, כאשר אתם בוחרים טבעת אירוסין, חשוב שתקדישו לכך את מלוא המחשבה. טבעת האירוסין היא למעשה החפץ שמסמל את שלב המעבר שלכם, מזוג אנשים שמשתעשעים ברעיון האהבה לזוג נאהבים שבוחר לבלות יחדיו את שארית החיים שלהם. אחת האפשריות האלגנטיות ביותר היא טבעת אירוסין מסוג סוליטר שהיא בעצם טבעת בעיצוב נקי המשובצת ביהלום אחד. למרות עיצובה הפשוט למראה, אין ספק שהיהלום הנוצץ שבמרכזה ישבה את לבה של הכלה המאושרת.

ניתן גם לבחור באפשרות של טבעת אירוסין שבצדיה משובצים יהלומים קטנטנים ונוצצים. היא מאופיינת במראה ייחודי ויוקרתי מאוד, כזה שישאיר את חותמו על בחירת לבכם במשך תקופה ארוכה. האפשרות האחרונה שניצבת בפניכם היא טבעת אירוסין בעיצוב אישי, מה שאומר שאתם זוכים לקחת חלק פעיל בעיצוב הטבעת שלכם. האם יש דבר יותר רומנטי מזה?

הפקת אירוע בלתי נשכח

לאחר שדאגתם לפן החזותי של הופעתכם, הגיע הזמן לבחור שאר המרכיבים שיהפכו את החתונה שלכם לאירוע בלתי נשכח. מומלץ לבחור אולם אירועים שיספק לכם את כל השירותים והציוד הנחוצים לכם במסגרת חבילה אחת, מפני שלעתים קרובות מדובר בהוצאה כספית נמוכה יותר. כדי שתוכלו ליהנות מהאירוע באמת, חשוב שתהיו מעורבים לחלוטין בבחירת האוכל האהוב עליכם, וכמובן בפס הקול שילווה אתכם בחתונה ועוד שנים ארוכות אחריה. לאירועים אשר בדרך כלל הינם פרטיים, כמו חתונה, טיול בר מצווה או טיולים משפחתיים ואחרים עשויים להתבצע בכל ימות השבוע על מנת לתת לאורחים שלווה של חזרה הבייתה בשלום וליהנות ולשתות אלכוהול באירוע, ניתן להזמין רכבים שונים כמו אוטובוסים, מיני ואנים ועוד, כתלות במספר האורחים. כמו כן, הסעות לאירועים יכולה לכלול גם הסעת אורחים וסופר סטארים מחו"ל לאירועים ברחבי הארץ.

במידה ותזדקקו לשירותי הפעלות לילדי האורחים במהלך החתונה תוכלו לשכור את חברת אינטרקליק אשר מומחים בהפעלות לילדים ויוכלו לעזור לכם לעבור את החתונה באווירה כייפית.חזרה