עבור אל קטלוג המוצרים

טבעת אירוסין שלושה יהלומים הבחירה המפתיעה לבת הזוג שלך בוא תנסה, למרות שמדובר על דבר לא פשוט לעשות, לשכוח את כל האמירות השונות ששמעת אודות תחום... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טבעת אירוסין שלושה יהלומים הבחירה המפתיעה לבת הזוג שלך
לקטלוג

טבעת אירוסין שלושה יהלומים הבחירה המפתיעה לבת הזוג שלך

בוא תנסה, למרות שמדובר על דבר לא פשוט לעשות, לשכוח את כל האמירות השונות ששמעת אודות תחום התכשיטנות בכלל ובפרט על תחום טבעות האירוסין. יתרה מכך – בוא תנסה לשכוח את כל ההמלצות שקיבלת אודות סגנונות טבעות האירוסין. נסה להתמקד על אפשרות אחרת לגמרי, מפתיעה, בעלת מראה יוקרתית שמצליחה ללכוד את העין. כן, אנו מדברים על טבעת שלושת היהלומים. לא מכיר? מצוין, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!
מחפש לדעת כיצד להתאים עבורה טבעת? הכל בקישור הבא: איך תוכל להתאים לה טבעת אירוסין?.

רכישת טבעת שלושה יהלומים – כי שום אופציה אחרת לא באה בחשבון

בואו נתמקד על אפשרות של טבעת אירוסין עם שלושה יהלומים ולמעשה נסביר מדוע זו נחשבת אפשרות טובה. טובה זו היא מעט "פרדוקסלית" ומה הכוונה? ובכן, מצד אחד היא בעלת עיצוב פשוט, כמעט ולא ניתן לראות אותה מגיעה עם פיתולים. מדובר על עיצוב הדומה מאוד לעיצוב של טבעת אירוסין קלאסית, אין עיטורים, אין פיתולים אך יש דבר מרכזי אחד אשר גורם לאנשים רבים שרואים טבעת זו לומר דבר אחד: וואו!.

הדבר המשותף הנ"ל הוא למעשה יהלומים וליתר דיוק – שלושה יהלומים. גדולים, עשירים במראה שלהם ובעלי איכות ברמה גבוהה וזאת בשל העובדה שהם למעשה מרכז הטבעת ולכן אי אפשר "לשחק" עם האיכויות שלהם (אודות המרכיבים השונים המשפיעים על מחיר הטבעת, בקישור הבא: יהלומים המונחים שחשוב לדעת) אך בתמורה מקבלים יהלומים צחים, נוצצים ויפהפיים.

חשוב להבין שיהלומים הם אמנם מיוחדים ויפהפיים ללא כל יוצא מן הכלל אך הם יכולים להיראות שונה על פי שני פרמטרים מרכזיים והם: השיבוץ והחיתוך ולכן, חשוב לרדת אל הדקויות הללו ולבדוק היטב האם השיבוץ והחיתוך נעשה ברמה גבוהה ומדוע? ובכן, מעבר לעובדה שאלו ישפיעו על מראה הטבעת בכלל ומראה היהלומים בפרט, במרוצת הזמן שיבוץ לא נכון עלול לגרום ליהלומים ליפול מהטבעת – דבר שיש להימנע ממנו ככול הניתן.

מעבר לכך, מכיוון שמדובר על טבעת שכולה עטורה ביהלומים יש לוודא שמקבלים תעודת גמלוגיות המוכיחה שמדובר על יהלומים אמיתיים ולא מזויפים. אודות התעודה החשובה ביותר ברכישת הטבעת הנ"ל, בקישור הבא: תעודת גמלוגיות בקניית טבעת אירוסין.חזרה