עבור אל קטלוג המוצרים

טבעת אירוסין מזהב צהוב האם כדאי לשבץ את היהלום בטבעת אירוסין על בסיס טבעת מזהב צהוב? ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טבעת אירוסין מזהב צהוב
לקטלוג

טבעת אירוסין מזהב צהוב

גברים רבים מתבלבלים וחושבים שבחירת הזהב של טבעת האירוסין אותה הם עומדים לבחור צריכה להיות מבוססת על פי יתרונותיהם או חסרונותיהם של סוגי הזהב ושוכחים שהבחירה צריכה להיעשות לפי פרמטר חשוב ומרכזי אחד – העדפתה אישית של הכלה המיועדת. כמו כן, גברים רבים תוהים בינם לבין עצמם "כיצד אדע איזה סוגי תכשיטים היא אוהבת בכלל ואיזה זהב היא מעדיפה בפרט?", התשובה לכך טמונה בשאלה. כל שעל בן הזוג לעשות זה לגשת אל התכשיטים של בת זוגתו ולבדוק אילו סוגי תכשיטים יש לה – זהב לבן, זהב צהוב וכן הלאה.

מהי טבעת אירוסין עשויה זהב צהוב?

אז מהו בכלל זהב צהוב והאם הוא שונה מזהב לבן? זהב לבן אשר משמש טבעות אירוסין רבות הוא זהב שעובר הברקה, לאחר מכן עובר תהליך של יציקה ואז מתקבל לו הגוון הצהבהב הטבעי וזה ללא כל התערבות של חומרים נוספים. לעומת זאת, הזהב הלבן צריך לעבור ציפוי שנקרא "רודיום", ציפוי זה נשחק עם הזמן ובשל כך זהב לבן וצהוב שונים אחד מהשני שהרי גם במשך שנים הזהב הצהוב אינו טבעי והשחיקה היחידה שתהיינה לטבעת היא השחיקה הטבעית עקב הענידה של הטבעת במשך שנים.

יתרון משמעותי

אחד מהיתרונות המשמעותיים בזהב צהוב היא האפשרות להשקיע ביהלום עם רמת צבע נמוכה יותר וכך בעצם להשקיע יותר עם הפקת הפקת החתונה.

כפי שכולם יודעים אחד הפרמטרים המרכזים שקובעים את מחיר היהלום הוא רמת הצבע שלו (רמת הצבעים משתנה מהגוון השקוף ביותר שנחשב גם היקר ביותר ועד לרמת הצבע הנמוכה שהופכת את היהלום לצהוב).

כאשר מדובר על טבעת אירוסין זהב בצבע צהוב ניתן ליהנות מהאפשרות של שיבוץ יהלום שצבעו נמוך, כלומר, שצבעו יותר בעל גוון צהבהב ובכך להוזיל את עלויות.

חשוב לציין, שלמרות שיהלום בצבע צהבהב פחות נראה יפה לעין ופחות איכותי ולמרות שמחירו בהתאם, עדיין חשוב לבצע סקר שוק והשוואת מחירים וזה בכדי לוודא שהמחיר שהחנות/יצרן דורש על היהלום והטבעת הם אכן מחירים סבירים ומשתלמים. במידה ולא, מומלץ תמיד להמשיך לחפש גם אם הדבר דורש מאמצים רבים. יש לזכור– טבעת אירוסין (בתקווה) רוכשים רק פעם אחת בחיים.חזרה