עבור אל קטלוג המוצרים

טבעת אירוסין וינטאג' כאשר אתה רוצה להתאים לבת הזוג שלך טבעת אירוסין אתה לרוב נעזר בחברה קרובה, אחות או כל עזרה... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טבעת אירוסין וינטאג'
לקטלוג

טבעת אירוסין וינטאג'

כאשר אתה רוצה להתאים לבת הזוג שלך טבעת אירוסין אתה לרוב נעזר בחברה קרובה, אחות או כל עזרה שתינתן לך על ידי המין הנשי.

אבל אנחנו רוצים להציע לך משהו קצת שונה, תחום שלא כולם מודעים אליו בטבעות אירוסין, טבעות אירוסין וינטאג'. הטבעות האלו משדרות תעוזה ולכן מיועדות לנשים בעלות אופי מיוחד, האוהבות את התכשיטים הייחודיים והעתיקים יותר, בעלי אמירה אישית. כמו בתחום הכללי של טבעות אירוסין גם כאן יש מגוון של עיצובים ממראה יותר נועז עם צבעים בוהקים ועד המראה היותר אלגנטי עם נגיעות של זמני המלוכה העתיקים יותר.

לרוב טבעות אירוסין וינטאג' הן טבעות מיוחדות ולא רגילות בעלות מראה של תכשיט העובר בירושה מדור לדור בגלל המראה העתיק שלהן, כך שהן יכולות להתאים להתחלה של מסורת חדשה שתעבור מסבתא לנכדה.

אז מה מיוחד בעיצוב וינטאג'?

כמו שאמרנו המראה שלהם נראה כאילו נלקח מימי המלוכה ואצולה, נעשה בהם שימוש באבני חן יקרות ולאו דווקא היהלום המקובל (שגם הוא נימנה מקבוצת אבני החן היקרות), כגון: רובי, ספיר, אמרלד, ויהלום פנסי – יהלום פנסי הינו יהלום שבזמן היווצרותו שאב את הצבעים שהיו לידו בעומק האדמה וכך הפך להיות יהלום צבעוני המגוון צבעים, כל יהלום פנסי מגיע בצבע שונה כמו: תכלת, ורוד, צהוב ירוק וכדומה.

העיצוב של אבני חן יקרות במקום היהלומים הם אלה המעניקים לטבעת את המראה הנדיר.

להלן 2 עיצובים מאוד פופולאריים של טבעות אירוסין וינטאג':

טבעת הנסיכה דיאנה – הטבעת המפורסמת של הנסיכה דיאנה על פי מקורות הנסיך צ'רלס ביקש את ידה של דיאנה ולאחר שענתה לו בחיוב נתנו לה לבחור מתוך מגוון טבעות אירוסין שהוצגו בפניה, דיאנה בחרה טבעת שבמרכזה הייתה אבן ספיר ציילון בצורה אובלית (אליפסה מאורכת) במשקל של 12 קראט, שסביבה היו יהלומים קטנים היוצרים מעין צורת עלי כותרת. מדובר בטבעת הכי נחשקת בקרב הנשים כטבעת אירוסין, ועיצובה מאוד מבוקש, כמובן שהיום ניתן למצוא אותה בגדלים שונים ועם משחק של צבעים ואבני חן יקרות שונות ומגוונות.

חיתוך מרובע- טבעת אירוסין שהייחוד שלה הוא היהלום המרכזי בחיתוך מרובע שהיה נהוג בימי האצולה, כמובן ניתן להחליף את היהלום באבן חן יקרה אחרת, וניתן להוסיף שיבוץ יהלומים סביב האבן המרכזית וכמובן יהלומים צדדים, הטבעת בעלת מראה עשיר וייחודי ומתאים לנשים בעלות טעם יוקרתי ומיוחד.חזרה