עבור אל קטלוג המוצרים

טבעת אירוסין הבדלים בין המינים זה לא חדש שמנהגים משתנים במהלך השנים בגלל הקדמה והתקשורת שמקיפה אותנו, הרבה מנהגים... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טבעת אירוסין הבדלים בין המינים
לקטלוג

טבעת אירוסין הבדלים בין המינים

זה לא חדש שמנהגים משתנים במהלך השנים בגלל הקדמה והתקשורת שמקיפה אותנו, הרבה מנהגים שודרגו והשתנו בשנים האחרונות, אם מדובר ביותר ויותר אנשים שיוצאים מהארון ומנהלים זוגיות מאושרת עם בני זוגם, אם בעבר היה מדובר בסוג של טאבו, הרי שהיום כבר יש מסיבות נישואין לבני אותו המין, אתרי הכרויות ללסביות ועוד. כיום הם או הן יכולים להביא יחד ילדים (הנושא הזה עדיין בחיתוליו ונתקל בלא מעט קשיים מול גורמים בירוקרטים מיושנים, אך גם זה יהפוך לנחלת הכלל עם השנים).

גם הנישה הפמיניסטית תופסת מקום גדול בחיינו, היום הנשים מתפקדות כגברים בכל תחומי החיים, עובדות, לומדות מחזיקות בית, ומאמנות כושר אבל הגבר שפעם כל עולמו היה מורכב מהעבודה ופרנסת המשפחה הבין שהיום השוויון בין המינים גרם לחלוקה משותפת בין עבודות הבית וגידול ילדים. בדיוק מאותו מקום של פמיניזם, התחילו הנשים להציע נישואין לבני זוגם, לא צריך עוד לחכות שבן הזוג יזום את ההצעה ויקנה עבורך טבעת אירוסין, היום נשים רבות כבר לוקחות את התחום הזה לידיים שלהם.

לגברים הרבה יותר קל לקנות מתנת אירוסין לבנות זוגם, הרי מדובר במנהג עתיק יומין ומוסכם שהגבר תפקידו לרכוש טבעת אירוסין, כל מה שעליהם לעשות הוא לבחור מתוך מגוון של טבעות אירוסין (משימה קשה בפני עצמה עבורם). 

אבל אצל הנשים יש הרבה יותר מבחר של תכשיטים שניתן להעניק לגבר שלך כמתנת אירוסין: עגילי יהלומים, תליון מיוחד, טבעת מעוצבת או שעון יוקרה.

איך נדע במה לבחור?

לפי התכשיטים שהוא עונד באופן יומיומי. יש לשים לב לפרטים הקטנים האם הוא מחליף עגילים באופן קבוע? במידה וכן כנראה שיש לו חיבה לסוג זה של תכשיטים ותעדיפי לקנות לו עגילי יהלומים מיוחדים. במידה והוא עונד טבעת מסוימת באופן קבוע, את יכולה לעצב לו טבעת אירוסין באופן גברי וייחודי.

בכל מקרה בו הגבר אינו חובב תכשיטים כלל ניתן לרכוש עבורו שעון יוקרה, השעון מהווה סמל סטטוס עבור הגברים, כל גבר ישמח שתעניקי לו שעון השייך לאחד המותגים הנחשבים בעולם, או שעון ספורט יקר.

אין ספק שיש לא מעט מתנות לחתונה או מתנות אירוסין שאפשר לקנות לגבר לרגל הצעת הנישואין כל מה שצריך זה דימיון ויצירתיות והשמיים הם הגבול.

מתלבטת מה לקנות לגבר? לא בטוחה לגבי איזה סוג יהלום להתאים לו? אנחנו ב ahava-diamonds.co.il נעזור לך להחליט. קבעי פגישת ייעוץ עם צוות המומחים של אהבה דיימונדס.חזרה