עבור אל קטלוג המוצרים

טבעות אירוסין עם יהלומי פנסי יהלומי פנסי הם יהלומים טבעיים ונדירים שייחודם מתבטא בצבעוניות שלהם. ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טבעות אירוסין עם יהלומי פנסי
לקטלוג

טבעות אירוסין עם יהלומי פנסי

יהלומי פנסי הם יהלומים טבעיים ונדירים שייחודם מתבטא בצבעוניות שלהם. 

יהלומים אלו התגלו בכמה מכרות בודדים ומספרם מועט. היחס בין יהלומים לבנים ליהלומי פנסי הוא 1:10000. היהלומים הנ"ל נוצרים בתהליך זהה לתהליך היהלומים הלבנים המוכרים לנו. רק שבזמן היווצרותם חדרו אליהם אלמנטים שהעניקו להם צבעים שונים.

האלמנטים שחדרו, בשילוב אטומיי הפחמן וגודלו של היהלום, משנים את הצבע של היהלום הקלאסי שאנו מכירים ברוב סוגי טבעות אירוסין.

חשוב לציין כי יהלומים שחורים אינם נחשבים ליהלומי פנסי והם פחות נדירים.

השוני בין תמחור יהלום לבן ליהלום צבעוני מבוסס על פרמטר.

מחיר היהלומים תלוי בכמה פרמטרים:

משקל, חיתוך, ניקיון וצבע. בגלל שיהלומים צבעוניים אינם דומים ליהלומים לבנים מבחינת הגוונים יש להם שיטת תמחור שונה:

צבע היהלום: תחילה קובעים את צבע הבסיס של אותו היהלום, בבדיקה שנעשית על מעבדה גמולוגית. במידה והיהלום מורכב מ 2 צבעים קובעים תחילה מה הצבע המרכזי והאם הצבע הנוסף מעצים את הצבע המרכזי או מחליש אותו.

עוצמת הצבע: האם הצבע בעל עומק ועוצמתו גבוהה או הצבע עמום ועוצמתו חלשה.

בעבר פחות ראינו שימוש האבני חן יקרות שונות בתחום של טבעות אירוסין, אך משנות השמונים שהנסיכה דיאנה בחרה דווקא בטבעת אירוסין עם אבן חן יקרה התחיל שינוי במגמה של שיבוץ אבני חן יקרות ויהלומים צבעוניים (יהלומי פנסי) בטבעות אירוסין.

יהלומים צבעוניים מעניקים לטבעות האירוסין ייחודיות ומראה עשיר.

טבעת אירוסין היא המתנה שכל אישה מצפה לה במערכת יחסים, וטבעות אירוסין מיוחדות ושונות כגון אלו, משקפות את טעמו המיוחד של בן הזוג ואת הערכתו העצומה לבת הזוג.

היום טבעות אירוסין עם יהלומי פנסי הן בעלות ביקוש גבוה בגלל היהלום הנדיר המשובץ בהן.

התחום של טבעות אירוסין עובר שינויים בהתאם לשינויים התרבותיים שחלים, והביקוש לטבעות אירוסין מיוחדות עולה עם השנים. המעצבים תמיד מחפשים דרכים לשנות את העיצובים הקלאסים, לעיצובים מיוחדים ומפתיעים בשילוב אבני חן יקרות ויהלומי פנסי.

היתרון העצום הוא ללקוחות, שמקבלים מבחר גדול של טבעות אירוסין שונות ומעוצבות, מהן הם בוחרים את הטבעת המיוחדת שהכי תתאים לבת הזוג שלהם.

היכנסו לקטלוג טבעות האירוסין 2015 של ahava-diamonds ותוכלו להתרשם ממגוון טבעות שונות החל מ-טבעות אירוסין זהב לבן, זהב צהוב, סוליטר, טבעות אירוסין מיוחדות ועוד ועוד.

 


חזרה