עבור אל קטלוג המוצרים

טבעות אירוסין לתת לחוש העיצובי שלך אל תגחך, בכולנו יש חוש עיצובי בין אם נסתר ובין אם גלוי, בין אם אנו מודעים אליו ובין אם לא. ... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טבעות אירוסין לתת לחוש העיצובי שלך
לקטלוג

טבעות אירוסין לתת לחוש העיצובי שלך

 

אל תגחך, בכולנו יש חוש עיצובי בין אם נסתר ובין אם גלוי, בין אם אנו מודעים אליו ובין אם לא.
כולנו יכולים להכניס בתכשיטים אותם אנו רוכשים (בין אם אנו רוכשים אותם לעצמנו ובין אם לא) נימה אישית. רוצה לדעת כיצד תוכל אתה להכניס את החוש העיצובי שלך לטבעת אותה תרכוש לבת הזוג שלך המיועדת להיות כלתך לעתיד? שמחים מאוד ששאלת! בוא נבדוק יחד. ספויילר – אפילו אתה תהיה מופתע...מעצמך.
חושש לרכוש טבעת עם יהלום מזויף? אל תדאג, המאמר הבא יעזור לך: כיצד תזהה טבעת אירוסין עם יהלום מזויף?

כיצד להצליח להכניס נימה אישית בטבעת אירוסין?

אתה צודק בכך שאתה חושב שיש כל כך הרבה סוגי טבעות אירוסין שבמידה מסוימת, קשה למצוא ייחוד בטבעת שנרכשת. אך על ידי מחשבה עמוקה ומעט תשומת לב לפרטים הקטנים תוכל לבחור ממגוון טבעות אירוסין מרהיבות את הטבעת שהכי מדברת אליך.  כעת נגלה לך גם כיצד.

אפשרות ראשונה: עיצוב אישי. חשוב לציין טרם נתחיל שמדובר על אחת האפשרויות היוקרתיות שיש הן מבחינת מראה וכן, גם מבחינת מחיר. העיצוב נעשה באופן אישי לפי בחירתך, שיקולך וכמובן על פי טעמה של בת הזוג. לעיתים, גברים לא כל כך יודעים מהו טעמה האישי של בת הזוג אז הם מבצעים את אחת מהפעולות הבאות: מבקשים מבת הזוג עצמה לעצב לעצמה את הטבעת (אפשרות פחות טובה, שהרי הצעת נישואין צריכה להיות דבר מפתיע), מבקשים מחברותיה/אמה/אחיותיה של בת הזוג לעזור להם או שבני הזוג פשוט מצלמים את תכשיטיה השונים של בת הזוג, מראים למעצב התכשיטים שיקבל רושם מה היא מעדיפה ואוהבת ונותנים לו לבצע את עבודתו נאמנה. כאן מדובר על אפשרות יוצאת מן הכלל שמשלבת הן מחשבה עמוקה וטעם אישי, תרתי משמע.
אם הינך מעוניין גם לרכוש לעצמך טבעת אירוסין ומגוון תכשיטים, הקלק על הקישור הבא: תכשיטים לגבר המודרני.

אפשרות שנייה: האפשרות השנייה היא לרכוש טבעת מוכנה כבר מחנות התכשיטים (על פי פרמטרים שהנחו אותך החל מצבע הזהב שהיא מתחברת אליו יותר ועד בחירה של יהלום או אבן חן). אפשרות זו נחשבת כבעלת "ביטוי עיצובי" כיוון שכאן אתה יכול לבקש מחנות התכשיטים לחרוט עבור בת הזוג חריטה אישית החל מאפשרויות של "שלך לנצח", "אהובתי" ועד "מקודשת לי" ואפשרויות רבות נוספות.

מחפש דרכים להוזיל את טבעת האירוסין לבת הזוג? הכל בקישור הבא: 5 דרכים להוזלת מחירי טבעות אירוסין.חזרה