עבור אל קטלוג המוצרים

טבעות אירוסין לשניים רגע הצעת הנישואין הוא אחד הרגעים הכי מרגשים בחיי כל זוג, זהו הרגע הראשון המרגש שהם חווים... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טבעות אירוסין לשניים
לקטלוג

טבעות אירוסין לשניים

רגע הצעת הנישואין הוא אחד הרגעים הכי מרגשים בחיי כל זוג, זהו הרגע הראשון המרגש שהם חווים יחד כזוג, כמובן שאחרי הרגע הזה, מחכים להם עוד הרבה רגעים מרגשים שיחוו יחד החל מהחופה המרגשת, הלידה של הילד הראשון, הדירה הראשונה שירכשו ועוד.  

בשנים האחרונות מתפתחת מגמה של טבעות אירוסין לשני בני הזוג, אם נחשוב לרגע למה נועדה הטבעת אירוסין להראות ששני בני הזוג עומדים לבוא בברית נישואין, הרי שזה די צפוי שנרצה שגם הגבר יהיה עם פריט שבולט לעין המעיד על כוונותיו להתחתן עם בת זוגתו.

מימד נוסף שהשפיע על התחום של הטבעות לאירוסין בהקשר הזה הוא פמיניזם ושווין בין המינים,  שהרי היום לא רק הגבר מקבל החלטה שהוא רוצה להינשא, אלא זאת החלטה משותפת של שני בני הזוג, וכיום לא מעט נשים הן אלה שיוזמות את ההצעה והמעבר לשלב הבא.

בגלל הסיבות האלו מעצבי הטבעות החלו לעצב טבעות תואמות הן לגבר והן לאישה. כאשר טבעת אירוסין של האישה מאופיינת ביהלום מרכזי, כמובן שגם ניתן להוסיף שיבוץ של אבנים נוספות צדדיות, למראה יותר עשיר ונוצץ. לעומת זאת הטבעת אירוסין של הגבר מאופיינת בטבעות נקיות חלקות אשר תואמת את צבע הזהב של טבעת האירוסין של האישה.

להלן כמה מהעיצובים הפופולאריים בתחום:

עיצוב קלאסי ונקי- לאישה: טבעת אירוסין סוליטר קלאסית בעלת יהלום יחיד ומרכזי הטבעת עצמה בעלת מראה נקי מה שמעניק את כל תשומת הלב ליהלום. לגבר: טבעת נקייה, עדינה, ודקה בצבע זהב תואם לטבעת האישה.

עיצוב בשילוב אבנים צדדיות- לאישה: טבעת אירוסין אמנדה בעלת יהלום מרכזי ואבנים צדדיות המעניקות לטבעת מראה נוצץ, עשיר ומרשים. לגבר- טבעת עדינה בצבע זהב תואם המשובצת לרוחבה באבנים קטנות בצורה שורה, מעניקה מראה נוצץ לכל גבר.

עיצוב אבנים מרובעות- טבעת אירוסין זהב לבן ייחודית עם יהלום בחיתוך מרובע, ואבנים צדדיות מרובעות משני צידי היהלום המרכזי. לגבר: טבעת בצבע זהן לבן, עם אבנים משובצות מרובעות לכל רוחבה, הטבעת מעניקה סטטוס עשיר לכל גבר שעונד אותה.

שילוב של טבעות- ניתן לשלב בין הטבעות של האישה והגבר לדוגמא: טבעת זהב צהוב בעלת  יהלום מרכזי בשילוב אבנים צדדיות לאישה, ואילו טבעת זהב לבן חלקה ונקיה לגבר.

לקביעת פגישת ייעוץ ולפרטים ושילובים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום!חזרה