עבור אל קטלוג המוצרים

טבעות אירוסין לנשים דתיות אל תתבלבלו – כאשר רוצים לרכוש טבעת אירוסין חשוב לדעת עבור מי היא מיועדת ומה הכוונה? ... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טבעות אירוסין לנשים דתיות
לקטלוג

טבעות אירוסין לנשים דתיות

אל תתבלבלו – כאשר רוצים לרכוש טבעת אירוסין חשוב לדעת עבור מי היא מיועדת ומה הכוונה?
ובכן, בדיוק כפי שמתכננים להתחתן ורוצים להתאים את גודל גן האירועים לפי מספר האורחים שמתכננים להזמין, כך יש להתאים את סוג הטבעת, אופייה, אבני החן שיעטרו אותה ואפילו המחיר הסופי שנוציא עליה בהתאמה מלאה אל הכלה המיועדת. מבולבלים? קדימה, נסביר.
במידה והינך מעוניין לדעת מהי המשמעות של טבעת אירוסין ביהדות, המאמר הבא יסייע לך מאוד: טבעת אירוסין ומשמעותה ביהדות.

טבעת אירוסין בעולם הדתי – האם יש הבדל?

ראשית כל, בואו נענה על השאלה ששאלנו כעת בכותרת – כן, יש הבדל בין רכישת טבעת אירוסין עבור אישה חילונית לבין בחורה דתייה. אז נכון, כמובן שניתן למצוא בכל הקשת (כלומר, נשים חילוניות ודתיות) שיאהבו והתחברו בדיוק אל אותם הסגנונות אך קיימים קווי דימיון כאשר מדובר על נשים דתיות וכעת נסביר מהי הכוונה (בדיוק כפי שהבטחנו לעשות).

בדרך כלל נשים דתיות מתאפיינות בצניעות ולכן הן הרבה יותר מתחברות לטבעות אירוסין העונות על הקריטריונים הללו. ניתן למצוא מספר של טבעות אירוסין הנחשבות כיותר "צנועות" במראה שלהן אך כאלו שעדיין מצליחות לספק את היופי הנדרש ולהצליח לייצר את האפקט היפהפייה. אחת מהטבעות הללו היא, ללא שום צל של ספק, טבעת אירוסין סוליטר.

כמו כן, טבעת אירוסין וינטאג' (אודותיה של טבעת אירוסין וינטאג' ניתן למצוא מידע בקישור הנ"ל)– טבעת שמשלבת מעט מטבעת בעיצוב קלאסי לבין טבעת עם נגיעות בעיצוב קדום, מצליחה לייצר את האפקט שנשים שומרות מסורת מחפשות – צניעות.
כאמור, חשוב לציין שלכל אישה יש את הסטנדרטיים שלה ואת טעמה האישי ועל מנת להצליח לדעת מה היא מעדיפה יותר ופחות ניתן להתייעץ עם חברותיה ומשפחתה.

עיצוב טבעת אירוסין ביהדות

חשוב לציין שכאשר מדברים על הקשר בין עיצוב טבעת אירוסין ויהדות – אין כל איסור על עיטורים, אבני חן, יהלומים, הקדשות, חריטות וכיוצא מכך. היהדות איננה אוסרת ואינה מגבילה כלל וכלל את הנושא הנ"ל.
עם זאת, חשוב מאוד לדעת שהדבר כן חל על טבעות נישואין כאשר היהדות דורשת שטבעות אלו יהיו צנועות ככול הניתן.

רוצה לרכוש לשניכם טבעות אירוסין? הקלק על הקישור הבא: טבעות אירוסין לשניים.חזרה