עבור אל קטלוג המוצרים

טבעות אירוסין יפהפיות וללא תוספות מה הכוונה כשאנו אומרים את המשפט: טבעות אירוסין ללא תוספות? הרי טבעת אירוסין חייבת להיות... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טבעות אירוסין יפהפיות וללא תוספות
לקטלוג

טבעות אירוסין יפהפיות וללא תוספות

מה הכוונה כשאנו אומרים את המשפט: טבעות אירוסין ללא תוספות? הרי טבעת אירוסין חייבת להיות מעוטרת עם אבני חן או יהלומים הלא כך? אז זהו, שלא. למעשה, ניתן למצוא נשים שמעדיפות טבעת אירוסין ללא שום תוספות, חלקות כי בעיניהן מדובר על הטבעת האידיאלית. נשמע מוזר? בואו נרחיב אודות הנושא הנ"ל.
אודות ההתקדמות של טבעות האירוסין במהלך השנים, ניתן למצוא מידע נהדר בקישור הבא: ההתקדמות של טבעות אירוסין בציר הזמן.

טבעות אירוסין בלי תוספות – מה הכוונה?

בדרך כלל אנו רגילים לראות קולקציות של טבעות אירוסין עמוסות באבנים עוצרי נשימה, מנצנצים, צבעוניים ובמילה אחת – משגעים!. אז נכון, בדרך כלל נשים מעדיפות את הסגנון הנ"ל אך תמיד ניתן למצוא בתוך הכלל – יוצא מן הכלל, אנו מדברים על אותן הנשים שמעדיפות טבעות חלקות. בדרך כלל מדובר על נשים שפשוט חובבות אלמנטים אחרים.

אז על אילו אלמנטים מדובר? שאלה מצוינת. ניתן למצוא טבעות יפהפיות, יוצאת דופן המגיעות עם אלמנטים מקסימים אחרים, כמו למשל: ראשית כל, טבעות יכולות להיות מעוצבות בצורה יוצאת דופן עם עיטורים, פרזולים שונים ומעניינים וכמובן, איך לא, הקדשות אישיות שמשדרגות את האתר בצורה חד משמעית.

כמו כן, חשוב לציין שניתן לשלב בין אלמנטים של טבעות מעוצבות עם מעט תוספות רק בכדי לתת לטבעת מראה משודרג מעט ולהוסיף לה יהלום או אבן חן אך בגודל קטן ולא משמעותי.
תוהה איך תדע את מידת הטבעת המיועדת? הקלק כעת: מציאת מידת טבעת אירוסין.

היתרונות של הטבעות ללא התוספות

מעבר לעובדה שטבעות אלו נהדרות בשל עצמן וחשוב מכך – הן מתאימות לטעמן של הכלות המיועדות (גם אם לך כגבר זה נראה תמוה שהרי התרגלת שכל הנשים ללא ויצא מן הכלל מחפשות אחר טבעות עם יהלומים או אבני חן), טבעות אלו יהיו זולות באופן משמעותי מאוד לעומת טבעות אשר מכילות את היהלומים ואבני חן.

אז לאחר שכבר הבנת (פחות או יותר) אודות הסגנון העיצובי שמתאים לבת הזוג שלך אתה מחפש אחר דרך להציע לה נישואים? הקלק על המאמר הבא שיועיל לך מאוד: הצעות נישואין מקוריות ורומנטיות.חזרה