עבור אל קטלוג המוצרים

טבעות אירוסין חתונות ובלונים אין ספק שהרגע בו אנו מחליטים לבוא בברית הנישואין מסמל את הצעד הבא הגדול יותר בכל מערכת... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » טבעות אירוסין חתונות ובלונים
לקטלוג

טבעות אירוסין חתונות ובלונים

אין ספק שהרגע בו אנו מחליטים לבוא בברית הנישואין מסמל את הצעד הבא הגדול יותר בכל מערכת זוגית, המעבר מחברות להקמת משפחה ובית בישראל, כחלק ממעבר לשלב הבא נהוג גם להעניק לבת הזוג טבעת אירוסין כחלק ממעמד הצעת הנישואין.

קצת על בחירת טבעות אירוסין:

טבעת אירוסין נחשבת לתכשיט בעל חשיבות גדולה במיוחד לא רק בערכה הכספי אלה גם ברמת המשמעות הסמלית, תחום של הטבעות אירוסין התפתח רבות במהלך השנים האחרונות והפכו לסמל של הצעות נישואין הן בעולם והן בישראל, בחירתה של טבעת האירוסין צריכה להתבצע בקפידה ובמחשבת תחילה, המחיר של טבעות האירוסין נקבע בהתאם לאיכות והשקעה של העיצוב, ככול שהטבעת יותר מושקעת מבחינת איכות החומר גלם (היהלום), והעיצוב כך היא נחשבת ליותר יוקרתית.

מה חשוב לדעת על טבעת אירוסין?

הטבעת אירוסין לרוב בנויה על בסיס עיצוב סוליטר, לדוגמא טבעת אירוסין אסתי הנה טבעת אירוסין קלאסית שבמרכז יושב יהלום יחיד, אך כמובן על העיצוב הבסיסי הנ"ל יש עוד עיצובים שונים המשלבים אבנים קטנות משובצות, שיכולות להיות אבני חן בצבעים שונים, ואפילו היהלום המרכזי יכול להיות אבן חן בצבע אחר ושונה, כגון טופז, אבן שחורה והרשימה עוד ארוכה. ישנם בעלי מקצוע המתמחים בעיצוב טבעות אירוסין ותכשיטים. את ערך הטבעת קובעים לפי הקראט של הזהב שמהווה את בסיס הטבעת וכמובן לפי איכות היהלום. רכישה של טבעת אירוסין תמיד כדאי לבצע בחנות עצמה על מנת לראות את המוצר ובמציאות ולא דרך תמונה, שם תמצאו את המבחר הגדול ביותר ואת הטבעות האיכותיות ביותר.

סמל האהבה

הטבעת מסמלת את האהבה הרבה שהגבר רוכש לבת זוגתו, לרוב הגברים רוצים לרכוש טבעת מרשימה בעלת יהלום עם נוכחות וזאת גם בגלל האהבה והערכה שהוא רוכש לבת זוגתו אך גם מכיוון שהטבעת שבת זוגתו עונדת היא מעיין סמל סטטוס למעמדו של הגבר העומד לבוא עמה בברית הנישואין, ניתן ללמוד רבות על הזוג העומד להינשא על פי הטבעת וגם לחזות איך תהיה החתונה שלהם, לדוגמא: זוג שהצעת הנישואין שלהם נערכה בתאריך של חג באהבה, לרוב יחפשו תאריך מיוחד להינשא בו כמו 1.4.2014. ככול שהצעת הנישואין תהיה יותר מפוארת וגרנדיוזית כך גם לרוב תהיה הפקת החתונה שלהם.

בלונים וחתונות

 אחד מהגימקים "הלוהטים" בימים אלו הוא נושא הדפסה על בלונים בחתונות שתפס מקום מרכזי משלו בשנים האחרונות. ניתן להשתמש בבלונים כעיצובים או כקישוטים לאורחים. ניתן לסגור עם אמן בלונים המייצר מגוון רחב לש צורות מבלונים, או לקנות בלונים מאורכים לעשות זאת לבד בבית.

יש ליצור קשר עם האולם מראש ולשאול את כל השאלות המעניינות אותכם ואז לקבוע פגישה עם בעל האולם ולהתרשם מהאולם.

במידה ואתם מחפשים אולם שונה ולא רגיל, עם עיצובים מיוחדים שלא רואים הרבה. נסו את סטואה גן אירועים שלא רואים בכל יום.

 חזרה