עבור אל קטלוג המוצרים

חריטות מיוחדות לטבעות אירוסין מה לא נאמר על טבעות אירוסין, על העיצובים המרהיבים שלהם לצד היהלומים או לחילופין אבני החן... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » חריטות מיוחדות לטבעות אירוסין
לקטלוג

חריטות מיוחדות לטבעות אירוסין

מה לא נאמר על טבעות אירוסין, על העיצובים המרהיבים שלהם לצד היהלומים או לחילופין אבני החן שמשובצים אליהם. אחת האפשרויות היפות ביותר והמקוריות ביותר שניתן להוסיף אל תכשיטים בכלל ובפרט כאשר מדובר על טבעות אירוסין מיוחדות בסוגים שונים, היא אפשרות של חריטה אישית על הטבעת. אז אילו אפשרויות עומדות בפניכם? בואו נברר יחדיו.
ניתן להיכנס לקישור הבא ולהביט בתמונות נהדרות של טבעות אירוסין שניתן לחרוט עליהן: גלריית תמונות סגנונות טבעות אירוסין.

אודות אפשרויות חריטה על טבעת אירוסין

רגע לפני שאתה (או את, תלוי מי מכם מציע לבן/בת הזוג) רץ לשרבט איזו חריטה יפהפייה לבת הזוג, רצוי לדעת מספר פרטים חשובים לפניכן, אילו פרטים? אלו הן הנקודות החשובות ביותר שחשוב לדעת:

  1. על מנת שהכיתוב ייעשה ללא פגיעה בתכשיט עצמו ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על תכשיט כה רגיש כמו טבעת אירוסין קלאסית (או כל סגנון עיצובי אחר שתבחר) חשוב להבין ששירות זה צריך להיעשות על ידי מקצוען ובשל כך, מומלץ לבדוק מול חנות התכשיטים ממנה רוכשים את הטבעת האם היא מעניקה שירות מסוג זה, במידה ולא – ניתן למצוא מגוון של בעלי מקצוע פרטיים העוסקים בחריטות על תכשיטים. כמובן שיש לבדוק היטב האם הם מקצועניים טרם מאפשרים להם לבצע את החריטה.
  2. חריטת טבעות אירוסין מעוצבות מאפשר למעשה לחרוט את הכיתוב בכל מקום בטבעת.
    ניתן להתאים את גודל הגופן הרצוי ואפילו את סוג הפונט כך שהטבעת והחריטה יקבלו את המראה הרצוי על פי רצונו של הלקוח.
  3. כאשר החריטה נעשית על ידי אדם מקצועי היא מתאפשרת במגוון של סוגי מתכות והיא אינה אמורה לפגוע או לחילופין לשרוט את הטבעת.
    לקריאה בנושא החשוב של סוגי טבעות אירוסין, ניתן להקליק על הקישור הבא: טבעות אירוסין: סוגים וסמלים.

סוגי חריטות

אז אילו אפשרויות ניתן לחרוט על טבעות אירוסין? ובכן, כמובן שמדובר על אפשרויות מגוונות, לדוגמא: ניתן לחרוט על התכשיט המרגש את תאריך החתונה הקרב ובא (במידה ויש כזה באופק),
ניתן לחרוט את רש"י התיבות של בני הזוג, ניתן לחרוט משפט מרגש (בין אם מתוך שיר ובין אם אישי) ומגוון של אפשרויות רבות. מומלץ לחשוב על כך, לשרבט אפשרויות ולבוא מוכנים היטב אל בעל המקצוע.

הצצה לקולקציה, ניתן להקליק על הקישור הבא: קטלוג מוצרים של טבעות אירוסין יפהפיות

 חזרה