עבור אל קטלוג המוצרים

זהב יהלומים וטבעות אירוסין יהלומים, אבני חן יקרות וזהב היו מאז ומעולם סמל ליוקרה ופאר. בעבר הם שימשו את העשרים, בני... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » זהב יהלומים וטבעות אירוסין
לקטלוג

זהב יהלומים וטבעות אירוסין

יהלומים, אבני חן יקרות וזהב היו מאז ומעולם סמל ליוקרה ופאר. בעבר הם שימשו את העשרים, בני האצולה ומלכים בלבד. 

זהב - עם השנים זהב שימש לסחר חליפין ונסחר כמטבע לצורכי תשלום סחורות, וגם כסחורה בפני עצמה ברחבי העולם (מטילי זהב). במהלך השנים הביקוש לזהב הלך וגדל אך יחד עם זאת הוא הפך להיות נפוץ יותר ולכן מחירו התמתן.

יהלום לעומת זאת נדיר יותר מזהב, ומאז ימי הקדם ועד היום נחשב ליוקרתי יותר.

היהלום נחשב נדיר מכמה סיבות:

חיצוניות – המראה המיוחד של היהלום, הנצנוץ והחוזק שלו הפכו אותו לאבן הנדירה בעולם.

תהליך ההיווצרות- מדובר על תהליך הלוקח אלפי שנים, בתנאים מיוחדים של חום גבוה (מעל 1000 מעלות),תנאים אלו מצויים רק באזור של מעטפת כדור הארץ מתחת ליבשות עתיקות כגון: דרום אפריקה, ברזיל, סיביר או מערב קנדה. את היהלומים ניתן למצוא רק בעזרת כרייה לעומק האדמה שם מתקבצים היהלומים.

יהלומים וזהב הם שילוב מיוחד המאפיין תכשיטים שונים כגון: טבעות אירוסין, תליונים, עגילי יהלומים וצמידים. תכשיטי יהלומים שהיו בעבר מנת חלקם של עשירים בלבד הפכו להיות מבוקשים בכל שכבות האוכלוסייה בלי קשר למעמדם הכלכלי.

התפנית הזו החלה עם כניסת עיצוב טבעות אירוסין לתחום יצרני ומשווקי היהלומים, שעד אז היו מתמחים ברכישה ועיצוב יהלומים בלבד, אך במהלך השנים החלו בעיצוב טבעות אירוסין ושיבוצן ביהלומים.

הכניסה של היהלומנים לתחום עיצוב טבעות אירוסין הביאה עימה מהפכה בתחום המחירים של טבעות האירוסין ותכשיטי יהלומים.

המפכה נבעה מכך שכל התהליך נעשה תחת מפעל ייצור המאגד תחתיו את כל שלביי הייצור כגון: ייבוא היהלום, בדיקת היהלום, ליטוש, חיתוך, עיצוב טבעת זהב ושיבוץ היהלום בטבעת, על ידי אנשי מקצוע מיומנים.

כל הפעולות הנ"ל הנעשות תחת אותו יצרן, במפעל המיועד לבצע את כל הפעולות השונות שמנינו, מוזילות את מחירה של הטבעת המוגמרת, בניגוד לחנויות תכשיטים אחרות שרוכשות את הטבעת כמוצר מוגמר ומשלמות עמלות לכל בעל מקצוע בנפרד.

העמלות שבעלי החנויות משלמים לבעלי המקצוע השונים מגולמות במחיר הטבעת ולכן מחירה יקר יותר ממחירי טבעות אירוסין בחנות יצרן של יהלומים.

מחירי הטבעות הנמוכים יחסית בחנות יצרן מעניקים לכל אדם את האפשרות לרכוש טבעת אירוסין לבת זוגתו בהתאם לתקציב העומד ברשותו.

טבעות אירוסין במחירים אטרקטיביים, לא היו קיימות עד אותו רגע בו היהלומנים החלו לעצב תכשיטים באופן מלא, והעניקו לצרכנים הן מבחר עיצובים שונים והן מחירים ברי השגה לכל אדם.

חשוב לזכור שחלק מהיתרונות של רכישת טבעת אירוסין בחנות היצרן היא האפשרות לא להתפשר על עיצוב כזה או אחר, עקב מגבלה כספית כיוון שניתן לעצב את התכשיט באופן אישי.

בנוסף, ניתן להוזיל את עלות הטבעת על ידי שיבוץ יהלומים זולים יותר עקב פרמטרים נמוכים יותר בסולם הקובע את ההיררכיה של סוגי היהלומים השונים (למידע נוסף על מחירי יהלומים לחץ כאן).

אצלנו תוכלו לבחור טבעות אירוסין מיוחדות לפי בחירתכם ואנחנו נעצב אותה באופן אישי ללא עליות נוספות מצדכם, כל העבודה נעשית תחת קורת גג אחת, וחוסכת מכם עליות מיותרות המשולמות לבעלי מקצוע כפי שנהוג בחנויות תכשיטים אחרות.

 

 

 חזרה