עבור אל קטלוג המוצרים

הקשר שבין אהבת אישה לתכשיטיה יש אומרים כי בין אישה לבין האביזרים המעטרים אותה מתנהל רומן חיים נצחי, אתם מוזמנים ללמוד... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » הקשר שבין אהבת אישה לתכשיטיה
לקטלוג

הקשר שבין אהבת אישה לתכשיטיה

נשים אוהבות תכשיטים; יעידו על כך קניונים מלאים בחנויות תכשיטים, מתכשיטים יוקרתיים ונוצצים ובהם אבנים יקרות ומתכות מרהיבות, ועד תכשיטי עץ ופלסטיק ייחודיים וצבעוניים. נשים הן גם צרכניות אופנה ובגדים. קישוטים הינן דרך לביטוי באופן בלתי מילולי; יש אומרים כי בין אישה לבין האביזרים המעטרים אותה מתנהל רומן חיים נצחי. גבר המבין עניין זה יוכל לחזר ולהעניק לאישה של חייו גם בדרך זו.

הדברים שלהלן מופנים הן לגבר צעיר, שהבין כי ברצונו להינשא לבחירת ליבו, ומתכנן להעניק לה טבעת אירוסין , והן לגבר נשוי, הרוצה להעניק לאשתו מתנה מרעננת ומרגשת כטבעת יהלום. כאמור, הרומן הנצחי המתקיים בין אישה לבין הקישוטים המעטרים אותה, הינו נצחי. הבנת משוואה זו תעניק לגבר נקודות זכות רבות במערכת יחסיו עם אישה.  

אהבה רומנטית מוגדת בויקיפדיה (בין שאר אפיוניה) כ"חיבה עזה כלפי אדם אחר המאופיינת בגעגועים, חיפוש אחר קרבת הנאהב, דאגה לו ובקשת טובתו." הפסיכולוג ויקטור פרנקל ראה באהבה את "יכולתו של אדם להתעלות מעבר לעצמו ולהתכוונן למשהו מחוצה לו". נתינה היא אחת הדרכים המהותיות לביטוי אהבה, ולשימורו של קשר.   

בעידן זה, ובו עומסי העבודה שגברים מצויים בהם הינם רבים, דרישות המעסיקים עצומות, והעומסים היושבים על התא המשפחתי רבים, לא פעם, נדחקת הזוגיות לדרגת עדיפות נמוכה מהרצוי. כדי לשמור על גחלת הזוגיות בד בבד עם קיומה של משפחה ופרנסתה, ראוי לו לגבר לזכור כי עליו לעסוק בהענקת תשומת לב מהותית, אשר עוצמתה תחצה את קשיי היום-יום ו"תעורר" את חייה הזוגיות שלו ושל בת הזוג שלו.  

לעיתים פשוט לעשות מעשה, ללא מילים, כדוגמת הענקת טבעת יהלום קטנה לאישה אהובה, או הענקת טבעת אירוסין המשובצת ביהלום כהתחלה או המשך לזוגיות מאושרת. במעשה כזה מביע גבר מחוייבות לבת הזוג. בנוסף, וכדי להעשיר ולהביא לסיפוק בזוגיות, מציע גוטמן רשימת טיפים ובהם: בחינת דברים חשובים ומשותפים לכם, לבלות זמן ביחד, לבנות אמון הדדי ביניכם, לטפח את חיי המין שלכם, לכעוס בלי להרוס ולדעת להתפייס, לטפל בקשיים -לא להניח להם או להזניח אותם, לכבד ולהעצים זה את זו, ואת מידת ההערכה העצמית שלכם, להמשיך ולהתפתח בחיים, ולשמור על אהבתכם.

טבעות אירוסין יהלום כמו דונה בכלל הינן דרך לומר 'אני אוהב אותך'. בנוסף, חשוב לו לגבר לבטא את עצמו בקשר גם בדרכים נוספות, על מנת לאפשר לאישה להכיר אותו ולהתקרב. חזרה