עבור אל קטלוג המוצרים

המעבר של תחום היהלומים לעיצוב טבעות אירוסין ותכשיטים במשך שנים רבות ענף היהלומים בישראל התמקד ביבוא יהלומים כחומרי גלם: בדיקתם, ליטושם... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » המעבר של תחום היהלומים לעיצוב טבעות אירוסין ותכשיטים
לקטלוג

המעבר של תחום היהלומים לעיצוב טבעות אירוסין ותכשיטים

במשך שנים רבות ענף היהלומים בישראל התמקד ביבוא יהלומים כחומרי גלם: בדיקתם, ליטושם חיתוכם, ומכירתם.

עם השנים ענף התכשיטים בעולם עבר התקדמות רבה ובעקבותיה חל איחוד של כל ענף תכשיטי היהלומים תחת קורת גג אחת. האיחוד כולל את כל אנשי המקצוע הרלוונטיים בתחום החל מייבואן, מלטש ועד מעצב התכשיט, יחד הם מביאים תוצר מוגמר איכותי במינימום עלות. הקדמה הטכנולוגית אפשרה לעצב סקיצות ממוחשבות של תכשיטים, ולהעניק בדיקה מדוקדקת לכל תכשיט ובעזרתה להתאים את התכשיט באופן מדויק ליהלום ולא להפך. שינויים אלו העניקו לצרכנים את האפשרות לרכוש טבעות אירוסין עם יהלומים איכותיים, ומבחר רחב של עיצובים המותאמים בדיוק ליהלום המשובץ בהן.

חשוב לציין שלא כל חנות מציעה את האפשרות לרכוש יהלום ולהתאים אותו לעיצוב טבעת מסוימת, אלא רק חנות יצרן שעוסקת בתחום היהלומים באופן מקצועי יכולה להציע יהלום איכותי ועיצוב טבעת מיוחדת לפי בחירת הלקוח.

באהבה דיימונדס ישנה אופציה לרכוש טבעת אירוסין ולעצבה באופן מקצועי ואישי כבקשת הלקוח. לחץ כאן לקטלוג 2015 של טבעות האירוסין שלנו, החל מ- זהב לבן, זהב צהוב, סוליטר, טוויסט ועוד...

היהלום מהווה את המרכיב החשוב ביותר בתחום טבעות האירוסין, היהלום הינו בעל משקל מבחינה כספית וקובע את רוב העלות של הטבעת. עיצוב איכותי של טבעת אירוסין מתחשב בכל הפרמטרים של היהלום (משקלו, ניקיונו, צבעו וחיתוכו) על מנת להעניק לו את העוצמה, הברק והניצוץ המקסימליים.

ההבדלים בין קניית טבעת אירוסין בחנות תכשיטים לבין חנויות יצרן של יהלומים:

עיצובים- העיצובים הקיימים בחנות היצרן הם רבים ומגוונים, כל טבעת היא מיוחדת בפני עצמה, ואין טבעת הדומה לאחרת, כפי שאין זוג יהלומים זהים.

איכות- האיכות של היהלומים בחנות יצרן היא מאוד גבוהה, כל יהלום נבדק בצורה מדוקדקת ונחתם על ידי תעודה גמולוגית שקובעת את נתוניו.

מחיר- המחירים שמוצעים בחנות היצרן כמו ahava diamonds לעומת המחירים בחנויות תכשיטים נבדלים בעשרות אחוזים. ההבדלים נובעים מכך שכל העבודה החל מיבוא היהלום ועד שיבוצו בתכשיט כמוצר מוגמר נעשית תחת אותה קורת גג על ידי אנשי מקצוע מיומנים בתחום ובעלי ניסיון וותק. לעומת חנויות התכשיטים שמשלמות עמלות רבות לאנשי מקצוע בתחום היהלומים, התכשיטנות וההובלה. העמלות הנ"ל מגולמות בתוך מחירו של התכשיט ומכאן נובעים ההבדלים המהותיים במחיר.

בעבר העיצוב המבוקש ביותר היה העיצוב הקלאסי של טבעת אירוסין סוליטר - טבעת בעלת יהלום מרכזי אחד עם נוכחות.  הביקוש הרב נבע מחוסר מבחר של עיצובים אחרים, ומתוך קיבעון מחשבתי שטבעת אירוסין היא טבעת נקייה עם יהלום אחד בודד.

כיום, בניגוד לדעה הרווחת, אין עיצוב מסוים של טבעת אירוסין הנחשב כמבוקש, במיוחד בשנים האחרונות שקיימת יותר פתיחות מחשבתית מצד הלקוחות לעיצובים שונים של טבעות אירוסין. עובדה זו הביאה לשימוש רחב באבני חן שונות ומגוונות, כך שניתן למצוא מבחר רחב של עיצובים שונים הן מבחינת עיצוב הטבעת עצמה והן מבחינת שימוש ביהלומים צבעוניים ואבני חן יקרות.

היום הצרכנים יכולים ליהנות מכל העולמות איכות, מבחר גדול של עיצובים ומחירים אטרקטיביים.חזרה