עבור אל קטלוג המוצרים

גבר, מציע נישואין? כך תבחר טבעת הצעת נישואין היא אחד הרגעים החשובים ביותר בחיים – ולא רק עבור האישה ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » גבר, מציע נישואין? כך תבחר טבעת
לקטלוג

גבר, מציע נישואין? כך תבחר טבעת

הצעת נישואין היא אחד הרגעים החשובים ביותר בחיים – ולא רק עבור האישה. לכן, זה אך טבעי שגברים רבים נרגשים מאוד לקראת המאורע החשוב. על מנת לדעת כיצד להתנהל, כדאי מאוד לחשוב מראש על הטבעת שקונים. זאת על מנת שהתוצאה תענה על כל הציפיות, תביא את הכלה המיועדת לידי דמעות ותגרום לה להרגיש כמו בשיר של ריהאנה – כמו הבחורה היחידה בכל העולם כולו. על מנת לקלוע בול לטבעת המושלמת, חשוב מאוד לקחת בחשבון מספר גורמים המשפיעים על העניין, כולל המחיר, ההעדפות האישיות של הכלה ואפילו המקום שבו צפוי להיערך האירוע העתידי.

התאמת הטבעת לזוגיות שלכם:

אחד הדברים החשובים שכדאי לשים אליהם לב הוא שהטבעת תציג היטב את הזוגיות שלכם. פעמים רבות זה אפילו חשוב יותר מהקראט של היהלום. לדוגמא, ניתן לחרוט את השמות שלכם בתוך הטבעת, בכדי שתהיה גם מזכרת מהיום הנפלא הזה, כזו שניתן לענוד גם בחיי היומיום בשלבים מאוחרים יותר.

היכן מתחתנים?

זוגות מיועדים הופכים מהר מאוד למוקד העניין של ספקים שונים בתחום החתונות וכל מה שקרוב לכך, ופעמים רבות ניתן להפעיל זאת דווקא לטובתם של בני הזוג. לדוגמא, אם ידוע לכם שהאירוע שלכם יהיה חתונה שתיערך בגני אירועים בשרון, ניתן לשלב את המקום גם בתור הלוקיישן שבו תיערך הצעת הנישואין, מה שיחסוך מעט מההוצאות ויאפשר לרכוש טבעת במחירים גבוהים יותר.

היכן רוכשים טבעת אירוסין ונישואין?

רבים מתלבטים האם לרכוש טבעת אירוסין יקרה, או דווקא להשקיע בטבעות הנישואין עצמן. התשובות לשאלות אלו אינן תמיד פשוטות במיוחד, משום על מנת לבחור את הפתרונות הנוחים ביותר עבור שני בני הזוג, יש לדעת האם האישה תשמח לענוד שתי טבעות – גם את טבעת האירוסין וגם את טבעת הנישואין. ואם טבעת האירוסין היא סמלית בלבד, ניתן למצוא תכשיט שיהיה אסתטי ביותר, אך בעיצוב צנוע יחסית.

ואיך לא לצאת קמצן?

אין ספק שכל טבעת אירוסין תיבדק בזכוכית מגדלת, וכי על מנת לספק את כל המעורבים בדבר (גם את האימא של הכלה ואת חברותיה) יש למצוא את הטבעת האיכותית ביותר בתקציב שעומד לרשותכם, ואף כדאי להזמין תכשיט מעוצב אישית, על מנת להקנות לו תחושה הרבה יותר אישית ולהעלות את הערך הסנטימנטלי שלו לצד ערכו הממשי.חזרה