עבור אל קטלוג המוצרים

בחירת תכשיטים בהתאמה לשמלת הערב התכשיטים הם האלמנטים הקישוטיים ההופכים את פני הכלה ליפהפיים ומהודרים. בכוחם של... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » בחירת תכשיטים בהתאמה לשמלת הערב
לקטלוג

בחירת תכשיטים בהתאמה לשמלת הערב

התכשיטים הם האלמנטים הקישוטיים ההופכים את פני הכלה ליפהפיים ומהודרים. בכוחם של התכשיטים להעניק לפנים ה"רגילות" ביותר  הדר וקסם ייחודיים ולהפוך את מראה הפנים לאצילי ומרשים. בחירה נכונה של תכשיטים תדגיש את היופי הטבעי של העונדת אותם ואילו בחירה של תכשיטים שאינם הולמים את מראה הפנים יכולה לפגוע משמעותית בחזות החיצונית  וביופי הטבעי של כל אישה.

בעוד ששמלה נועדה להדגיש את הנקודות החיוביות בגוף ולהסתיר את המקומות הפחות אסתטיים, כך גם התכשיטים נועדו להעניק את המראה המרשים לפנים על ידי הדגשת הנקודות החיוביות וטשטוש החסרונות הקיימים. אמנם, תכשיטים כמו כל אלמנט אחר הם עניין של טעם אישי אולם בהתחשב בנתוני הגוף הטבעיים חשוב לקחת בחשבון כי לכל אחת יש תכשיטים המתאימים לה יותר ופחות.

תכשיטים משלימים

על מנת ליצור הופעה הרמונית ומראה אחיד חשוב שהתכשיטים לא יהיו בולטים יותר או פחות מהשמלה. על השמלה והתכשיטים יחד ליצור מראה אחיד בעל סגנון דומה. לפיכך אין לבחור תכשיטים מהודרים כאשר השמלה היא במראה טבעי או להיפך – רצוי להימנע מתכשיטים בסגנון טבעי כאשר השמלה היא מפוארת ובעלת מראה יוקרתי. חשוב לוודא כי התכשיטים משלימים את השמלה ולא "מתחרים" בה ביופיים. בדקי כאן תכשיטים משלימים מהקטלוג.

גודל הולם

נשים רבות אוהבות תכשיטים גדולים ואילו אחרות יעדיפו דווקא תכשיטים קטנים ולא בולטים. אף על פי ההעדפה האישית של כל אישה, חשוב להתאים את התכשיטים על פי המראה החיצוני וההתאמה אליו. לכל אישה ישנו מראה ייחודי משלה ולכן לכל אישה ולכל מבנה גוף מתאימים תכשיטים בסגנון שונה. על מנת למצוא את הסגנון המתאים ביותר יש להתנסות בסוגים שונים של תכשיטים ולמצוא את האבן או השרשרת ההולמת ביותר את המראה החיצוני.

התאמת צבעים

בבחירת תכשיטים והתאמתם לשמלת הערב אמנם אין הכרח למצוא את הצבע המדויק של השמלה אולם רצוי לבחור צבעים משלימים מאותה המשפחה. צבעים בעלי גוון תואם לשמלת הכלה יעצימו את יופייה הטבעי ואילו היא תעניק להם מיופייה. כאשר הצבעים תואמים ביניהם, אין ספק כי המראה הכללי זוכה להרשים הרבה יותר ונוצרת הופעה רבת סגנון המותירה רושם רב על המתבונן.

חשיפה נכונה

על מנת לתת לתכשיטים את הכבוד הראוי להם חשוב לבחור שמלת ערב אשר מבליטה את התכשיט ותואמת את אופן ההנחה שלו. כאשר מדובר בצמיד מרשים, לדוגמה, רצוי שתהיה לו החשיפה הדרושה וניתן  יהיה לראות אותו בקלות על היד.

המאמר באדיבות נורית חן – עיצוב שמלות ערב http://www.nurit-hen.co.il/חזרה