עבור אל קטלוג המוצרים

בחירת טבעת הנישואין המתאימה לכם מדובר באחד האלמנטים החשובים ביותר בכל חגיגת נישואין. הרגע הזה שבו עונד החתן את טבעת... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » בחירת טבעת הנישואין המתאימה לכם
לקטלוג

בחירת טבעת הנישואין המתאימה לכם

מדובר באחד האלמנטים החשובים ביותר בכל חגיגת נישואין. הרגע הזה שבו עונד החתן את טבעת הנישואין לבחירת ליבו. טבעת זו, ומעבר לכל מה שהיא מסמלת, היא מהווה גם תכשיט לכל דבר, הן לאישה והן לגבר, תכשיט שיכול לשדרג את ההופעה ואף לתרום לה לא מעט. כיצד בוחרים טבעת נישואין? התשובה, במאמר הבא.

בחירה נכונה מתחילה בפנייה אל המומחים בתחום

במסגרת ארגון חתונה, מבצעים בני הזוג, ביחד או לחוד, לא מעט משימות הקשורות ליום החשוב הזה. ארגון חתונה מצריך התייחסות לפרמטרים שונים, לרבות בחירתה של טבעת הנישואין. אחד הטיפים החשובים ביותר לכל זוג צעיר, ורגע לפני בחירת הטבעת, מתייחס אל אנשי המקצוע וספקי השירות שמולם הוא יעבוד. במסגרת החיפוש אחר טבעת הנישואין המתאימה, מומלץ לפנות קודם כל אל מעצבי טבעות מקצועיים או אל חנויות המתמחות במכירת טבעות כאלו. במקומות מסוג כזה אפשר למצוא מבחר רחב מאד של אפשרויות וגם טבעות איכותיות ומסוגננות מאד.

נוחות היא מילת המפתח

מכיוון שעונדים את הטבעת כל יום וכל היום, חשוב לבחור כזו שתהיה נוחה. אפשר למצוא כיום מבחר עצום של טבעות נישואין, הנבדלות זו מזו בגודל שלהן, באלמנטים העיצוביים שהן כוללות ובאופן שבו הן מעוצבות. חשוב לשים דגש רב מאד על הנוחות ועל מידת התאמתה אל האצבע. חשוב שהטבעת שבוחרים לא תלחץ מדי ותהיה צמודה אל האצבע עצמה, וכן כזו שתאפשר התנהלות טבעית ולא מגבילה. מומלץ למדוד כמה טבעות שונות, לבחון את מידת התאמתן אל האצבע וגם לקחת בחשבון את נטייתן הטבעית של אצבעות כף היד להתנפח מעט במהלך היום ולשנות את צורתן במעט עם השנים.

התאמת הטבעת לאופי ולסגנון האישי

מכיוון שמדובר בתכשיט לכל דבר, תכשיט שמוסיף לא מעט למראה הכללי, חשוב להתייחס גם לסגנון עיצובה של הטבעת ומידת התאמתה לאופייה של הכלה ולאופיו של החתן. במידה ומדובר בזוג שקט וצנוע מאד, כדאי לבחור טבעות המסוגננות באופן זהה. במידה ומדובר למשל בכלה חובבת אופנה, כלה טרנדית מאד שאוהבת גם למשוך לא מעט תשומת לב, כדאי לבחור לה טבעת בעלת מראה דומיננטי, טבעת שקשה לפספס, טבעת מושקעת ומיוחדת מאד. חשוב כמובן גם להתייחס אל כל הכללים הנדרשים הקשורים לטבעות נישואין, כמו: על הטבעת הנישואין להיות חלקה ועגולה וכן להיות עשויה מחומר גלם אחד, כמו זהב טהור או כסף טהור.

כמה כסף מוכנים להוציא על הרכישה?

טבעות הנישואין מוצעות כיום בטווח רחב מאד של מחירים. ישנן טבעות שעולות כמה אלפי שקלים וישנן כאלו שמחירן עשוי להגיע לכמה מאות אלפים. לפני שיוצאים לדרך ומחפשים אחר טבעת הנישואין המושלמת, הן עבור הכלה והן עבור החתן, מומלץ להגדיר את התקציב שיוקדש לרכישה. מומלץ לפנות לכמה חנויות המתמחות במכירת טבעות נישואין ולכמה מעצבי טבעות שונים. סקר שוק כזה יעזור לקבל מושג כללי באשר לטווח המחירים ויאפשר להתמקד בחיפושים.

לסיכום

מומלץ להקדיש למשימת חיפוש טבעת הנישואין את הזמן הנדרש לה ולא למהר לקבל החלטה. כדאי להיעזר בחברים קרובים או בבני משפחה, כמו אח אחות או הורים, ויחד איתם לצאת למשימה. קרא עוד על 5 דרכים להוזלת מחירים של הטבעות.חזרה