עבור אל קטלוג המוצרים

בוחרים טבעת לחתונה? אל תשכחו לבחור בזהב המתאים! החתונה שלכם עתידה להיות אירוע מיוחד ומרגש מאד, וכמובן שרגע השיא יהיה בחופה עצמה - כאשר... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » בוחרים טבעת לחתונה? אל תשכחו לבחור בזהב המתאים!
לקטלוג

בוחרים טבעת לחתונה? אל תשכחו לבחור בזהב המתאים!

החתונה שלכם עתידה להיות אירוע מיוחד ומרגש מאד, וכמובן שרגע השיא יהיה בחופה עצמה - כאשר תענדו אחד לשני את טבעות הזהב המיוחדות. כמובן שצריך בשביל זה קודם כל לקנות את הטבעות המתאימות. היתרון הוא כמובן שבחירת הטבעות נעשית ביחד ובבחירה משותפת. עם זאת, אם שניכם לא יודעים כיצד בוחרים טבעות זהב, המדריך הבא הוא בשבילכם - כל מה שצריך לדעת על הזהב בטבעת נמצא כאן, כדי שתוכלו לבחור בטבעות המתאימות.

אז איך אפשר לבחור?

?       מדידת ערך הטבעת - קודם כל, אתם בוודאי תשימו לב שיש טבעות במחירים שונים. המחיר מושפע לפי כמה פרמטרים הקשורים לאיכות הזהב. קודם כל, ככל שיש יותר זהב (כלומר, ערך האונקיה גבוה יותר) המחיר יעלה. מעבר לכך, זהב נמדד גם בקראט - הקראט מודד עד כמה הזהב הוא טהור, ולא מעורבב עם מתכות אחרות. אם מדובר למשל על טבעת עם 24 קראט - הזהב טהור מאד, והמחיר יהיה גבוה בהתאם. ערכים נמוכים יותר של קראט, יורידו כמובן את ערך הטבעת ויורידו את מחירה.  גם הצבע יכול להשפיע על המחיר הסופי של הטבעת, כאשר הצבע הזהוב המוכר בגוון הצהבהב יהיה יוקרתי יותר - לעומת צבעים של זהב לבן למשל.

?       מהו הסוג המומלץ לטבעת? - כמובן שאם אתם בוחרים טבעות זהב עבור החתונה שלכם, תרצו לבחור בסוג שיתאים יותר מכל. מעבר לשיקולי התקציב. קחו בחשבון שלטבעת הקלאסית במראה הזהוב, יש כמובן סטייל מיוחד מאד, והיא נראית נהדר על האצבעות שונות. יש אפשרות כמובן לטבעות אחרות מזהב. הזהב הלבן הפך למשל לטרנד חזק מאד, ויש גם מי שבוחרים בטבעות הזהב בעלות הגוון האדמדם יותר. היתרון כאן מעבר כמובן לשיקולי התקציב, הוא במראה המיוחד. עם זאת, היתרון בטבעות הצהובות הוא בכך שהן מתאימות לרוב גווני העור של בני האדם. הזהב הלבן או האדמדם למשל - מתאים לאנשים עם גוון עור ספציפי, ולכן הם לא מתאימים לכולם. אנו ממליצים לכם כמובן להתנסות בטבעות על הידיים שלכם, לפני שאתם בוחרים.

?       ומה עם צינורות זהב? - אחת הסוגיות החשובות ביותר לבחירת הטבעת שלכם, היא כיצד מכינים אותה. יש אפשרות לעתים לבחור טבעת אשר תהיה עשויה במקור מצינורות! מדובר כמובן על צינורות זהב איכותיים מאד. לא צינור בצורתו הרגילה - אלא בעצם מעין צורה חלולה וארוכה אשר עשויה במעטפת מזהב. לעתים אפשר להשתמש בצינורות הללו כדי לרתך מהם טבעות מיוחדות, בתקציב נמוך יותר. כמובן שצריך לצורך כך, לפנות לתכשיטן מוסמך שמתמחה בתחום.

כדאי לבצע את הבחירה מראש

כדאי מאד לבחור מספיק זמן מראש את טבעות הזהב לקראת החתונה שלכם - בפרט אם תרצו שהן יעברו תהליכי עיבוד מיוחדים בדרך. הקדישו לכך זמן לפחות חודש לפני החתונה - ותוכלו ברגע האמת ליהנות מהתחושה המרגשת והמיוחדת.חזרה