עבור אל קטלוג המוצרים

איך נראות טבעות אירוסין עם אבני חן אנו נוטים להיתקע. כן, צריך לומר זאת בצורה גלויה. אנו לא מוכנים לנסות דברים חדשים וחבל כי... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » איך נראות טבעות אירוסין עם אבני חן
לקטלוג

איך נראות טבעות אירוסין עם אבני חן

אנו נוטים להיתקע. כן, צריך לומר זאת בצורה גלויה. אנו לא מוכנים לנסות דברים חדשים וחבל כי אנו מפסידים הרבה אפשרויות בדרך. הדבר לא פוסח על תחום התכשיטים בכלל ובפרט כאשר מדובר על טבעות אירוסין. טוב, נצא לרגע מהמיסתורין ונגלה לכם במה מדובר – אבני חן. כל כך הרבה אנשים מסתובבים עם מחשבה מוטעת שמלווה אותם שנים שטבעות ותכשיטים חייבים לבוא עם יהלומים אחרת הם לא יפים. בוא נשנה זאת יחד!

אילו אבני חן קיימים?

קיימים כמה עשרות סוגים של אבני חן כולל עגילים אבני חן וכל אחת מהן יפה בצורה שונה וכמובן שהמחירים משתנים בהתאם לכך, אנו ניתן מספר שמות של אבני חן, כמו: צרוסיט, אם הפנינה, אופאל, אגט, אבן אילת, אלמנדין, אקוומרין, הידרוגרוסולר, טופז, ענבר, פירופ, עין הנמר, יהלום, ירקן, ספודומן, רודוניט, ברקת ועוד מגוון של סוגים נוספים.

מה ההבדלים בניהם?

בדיוק כמו יהלומים המופיעים על מגוון של תכשיים החל מטבעות אירוסין ועד צמידים – גדלים, איכות וצבעים. ניתן למצוא מגוון של צבעים החל מאדום, וורוד, וורוד בהיר, טורקיז ועד אבני חן כתומות, כתומות עם כתמים שחורים, אבני חן שחורות ואינסוף אפשרויות. עצם העובדה שניתן למצוא אבני חן בכל כך הרבה צבעים בעצם מאפשרת לעיצוב התכשיטים וכאן באופן ספציפי – טבעות האירוסין – לקבל נפח ומראה שונה לחלוטין בכל עיצוב. ניתן לרכוש טבעת סוליטר עם אבן חן טופז ואותה הטבעת עם אבן חן בצבעי עין נמר ולקבל מראה שונה לחלוטין. מישהו אמר ייחוד ולא קיבל?

מהם המחירים של טבעות עם אבני חן?

אין ספק שכאן טמון יתרון משמעותי בכל הנוגע לטבעות אירוסין עם אבני חן והסיבה לכך פשוטה ודי ברורה: יהלומים, באופן כללי, הם האלמנט/אבנים יוקרתיות מאוד וככול שהן נקיות, גדולות ובעלות איכויות גבוהות, כך המחיר עולה. כאשר אנו מדברים על טבעת עם אבן חן המחירים שונים לגמרי (לטובה) והרבה יותר משתלמים לכיס ולכן ניתן להשקיע באלמנטים נוספים בטבעת ולא רק להרגיש "שמשלמים עבור היהלום", לדוגמא: טבעת בעלת עובי זהב גדול יותר, עיצובים הרבה יותר חדישים, הטמעת הקדשה אישית ועוד מגוון של אפשרויות. יתרונות אלו הופכים את האפשרות הזו לחביבת הקהל בתקופה האחרונה ואין ספק שמגמה זו רק תמשיך ותתחזק.

 חזרה