עבור אל קטלוג המוצרים

איך לתכנן את הצעת הנישואין מרגיש את המתח באוויר? אנחנו מרגישים אותו עד לכאן. אתה מתכנן להציע נישואין ואתה רוצה שזה... ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS מאמרים בנושא טבעות אירוסין | הבורסה ליהלומים אהבה דיימונדס
דף הבית » מאמרים » איך לתכנן את הצעת הנישואין
לקטלוג

איך לתכנן את הצעת הנישואין

מרגיש את המתח באוויר? אנחנו מרגישים אותו עד לכאן. אתה מתכנן להציע נישואין ואתה רוצה שזה יהיה רגע מיוחד ביותר, של פעם בחיים. מכיוון שאנו יודעים שאתה ספונטני וכבר ממהר לגשת לעניין, להציע וכבר לספר למשפחה והחברים על האירוסין ולהתחיל לשלוח הזמנות לחתונה (ככה זה גברים). אז בכל זאת, לפני שאתה רץ קדימה, כמה נקודות לתכנן לפיהן, כדי שתצא לך הצעה ספונטנית -  אבל רק בכאילו:

1. הצעה בפומבי: רוצה להפתיע אותה באמצע איצטדיון כדורגל מול כל הקהל? רוצה לעלות על הבמה עם שלמה ארצי ולשיר לה את השאלה?  נכון שאתה מארגן את הכל כדי שתהיה הצעה מהסרטים, אבל אל תשכח שזה עומד להיות הרגע הגדול שלה. שאל את עצמך האם היא אוהבת הפתעות או דברים מתוכננים? האם היא אוהבת לשתף ברגעים אישיים או שבדרך כלל זה רק אתה והיא? בנה את הרגע בשבילה.

3. לרגש, לרגש, לרגש. לחלק מכם זה בא בקלות, לחלק אחר פחות, אבל בכל מקרה אין הרבה הזדמנויות כמו הצעות נישואין כדי להוציא מעצמך את כל הרומנטיקה שאפשר - כי מעבר לגורם ההפתעה של ההצעה, היא תצפה גם לדברים שבאים מהלב. לשם כך, תכנן  מראש איך אתה עומד לשאול את השאלה – כתוב את הדברים - לא נגיד לך להתאמן מול המראה, אבל אתה יודע למה אנחנו מתכוונים. אין גם צורך לציין את נושא כריעת הברך, נכון?

2. וידאו - רק אם אתם בעניין. בשביל לצלם תצטרכו אדם נוסף בעניין, ויש כאלה שמרגישים ששלישיה זה אחד יותר מידי במצבים כאלה. אם כבר הצבתם חבר לצלם עבורכם, תדאגו שהוא עושה את זה כמו שצריך כדי שתשאר לכם מזכרת יפה. תכננו איפה הוא עומד כדי שלא יפריע אך עדיין יקלוט את הנעשה, ובעיקר את התגובה שלה להצעה.

4. טבעת עם אבני חן – חלק חשוב בהצעת הנישואין היא הטבעת. מדובר בהשקעה לא קטנה ולכן יש הקדיש את הזמן הדרוש בחיפושים אחר הטבעת הנכונה במחיר הנכון. נסה לקלוט רמזים מבת הזוג לגבי העדפות שלה לגבי הטבעת, ובכל מקרה קח איתך חברה טובה שתוכל לפחות להגיד לכם מה לא לקנות. מדובר בעולם ומלואו של אפשרויות, החל מצורות חיתוך שונות של יהלומים, דרך בחירה באבני חן שונות, רמות ניקיון ואיכות שונות של האבנים, ועד לבחירה של צורת ואיכות הטבעת עצמה.

ולסיכום, הכי חשוב, איך תדע אם אתה בכיוון הנכון? אם אתה חושב שהיא תגיד כן בסוף, אתה בדרך הנכונה. תזרום עם הרגשות שלך, תלך עם מה שהיא אוהבת, ולא משנה איזה הפתעה תפיל עליה (או שתפיל אותה בצניחה חופשית) או איפה זה יהיה (גם בסלון בבית זה בסדר גמור), בסוף תצאו מאושרים בדרך לחתונה.

מעוניינים בפרטים לגבי גן אירועים מטריף? בדקו את ארץ קדם ותתכוננו לאירוע שלא יישכח לעולם.חזרה