עבור אל קטלוג המוצרים

טבעות אירוסין מעוצבות בהתאמה אישית- אנו ב-Ahava Diamonds נעצב לכם טבעת אירוסין יוקרתית מיוחדת מותאמת לכל כיס פרי חלומותיכם! כי על איכות לא מתפשרים! ‪Google+‬‏

  קבע עכשיו פגישת יעוץ
03-7513146
 
AHAVA DIAMONDS טבעות אירוסין מעוצבות בהתאמה אישית | Ahava Diamonds
דף הבית » אודות החברה » טבעות אירוסין בהתאמה אישית
לקטלוג

מהי טבעת אירוסין בהתאמה אישית?

טבעת אירוסין המעוצבת על רצונותיו של הלקוח, כמובן בלווי מקצועי של בעלי מקצוע בעלי ידע נרחב בתחום.  

בכל חנויות התכשיטים קיים מבחר גדול של טבעות אירוסין, אך הטבעת המוצעת אינה ניתנת לשינויים. במידה וחושקים בטבעת חלומית הבנויה לפי הטעם שלנו, ניתן לעצב טבעת אירוסין בהתאמה אישית.

בתכשיטי אהבה דיימונדס אנו נעצב לכם טבעת אירוסין מיוחדת על פי הרצונות והחלומות שלכם! כל טבעת אירוסין מורכבת  משני אלמנטים מרכזיים: יהלומים ועיצוב הטבעת. בחנויות רבות לא ניתן לשנות עיצובים של טבעות אירוסין וכמו כן לא ניתן לשנות את היהלום המשובץ בטבעת.

אנחנו Ahava-Diamonds מעניקים לכם את האפשרות לבנות טבעות אירוסין בהתאמה אישית

ניתן לשנות עיצוב, להוסיף יהלומים צדדים, להחליף את היהלום המרכזי וכך למעשה לבנות טבעת מיוחדת שעומדת בתקציב שלכם ולא להתפשר.

טבעות אירוסין הן תכשיטים עם המון רגש, המוענקות לבנות הזוג במעמד הצעת הנישואין. על עיצוב של טבעת אירוסין לא כדאי להתפשר, אם יש לכם חלום לטבעת אירוסין מיוחדת אנו נעזור לכם להגשים את החלום ולהפוך אותו למציאות.

בחירת יהלום- היהלום מהווה את מרבית ערכה של הטבעת, על מנת לעמוד בתקציב מסוים יש לבחור יהלום המתאים לתקציב. בעזרת צוות מומחים בתחום היהלומים נעזור לכם לבחור את היהלום שלכם, שיתאים גם לטבעת שאתם רוצים ליצור וגם לתקציב שעומד ברשותכם.

בחירת עיצוב- ראיתם טבעת מיוחדת או יש לכם איזה רעיון לטבעת מקורית? בעזרת מעצב תכשיטים מיומן תוכלו ליצור את עיצוב הטבעת המיוחד שלכם, להוסיף יהלומים, לשנות את צבע הזהב, להוסיף עיטורים מיוחדים, או כל רעיון אחר שעולה במוחכם.
 

כל אישה היא בעלת טעם שונה, ולכן כל טבעת אירוסין צריכה להיות מותאמת לטעמה של בת הזוג. אנחנו בתכשיטי האהבה נעזור לכם לבחור את הטבעת שהכי מתאימה לבת הזוג בעזרת הניסיון שלנו בתחום טבעות אירוסין.